herilane ja mesilase mürk

(1) Diagnoos; Naha katseteks putukamürgid on kasulik näidata juuresolekul IgE antikehad, mis moodustavad patsiendi sümptomeid. (3) Patsiendid on harva võimelised tuvastama putukas, mis nõelab neid nii nahatestid kasutatakse, et määrata putukate süüdlane. Lahjendused neid mürgiga tooted aitavad hinnata patsiendi tundlikkusest ja kas tuleb patsienti ravida. (7); See ei ole absoluutselt teada, milliseid koguseid (mikrogrammi) mürgiga, mis kutsuvad esile positiivse naha testid, diagnoosida kliinilise tundlikkust. Patsiendid, kellel on esinenud reaktsioone (mis tahes kolme liiki: generaliseerunud urtikaaria või angioödeem, hingamisraskusi põhjuseks võib kõriturse või bronhospasm või veresoonkonna kollaps, koos või ilma teadvuse kaotus) eelmise nõelamise ja positiivne nahatesti mürk nahasisese süstiga ligikaudu 1 ug / ml oli umbes 60% tõenäosus reageerides uuesti, kui nõelab sama putukas. Need patsiendid saama mürgiga immuunravi. (3); Patsiendid, kellel on esinenud reaktsioon (kõik kolm reaktsiooni tüüpi eespool kirjeldatud) eelmise nõelamise, kuid ei näidanud positiivset nahatesti reaktsiooni mürgiga, peeti eelmises uuringus ei kliiniliselt tundlik ja ei töödeldud. (3) Me ei soovita ravi selliste patsientide .; Teine uuring näitas valepositiivseid reaktsioone nahatestid mürki kontsentratsioonid 10 ug / ml ja 100 ug / ml läbi viidi. (8) Seega ei saa olla mittespetsiifilised naha testireaktsioon tingitud arvatavasti farmakoloogilise toimega mürk kõrgemate kontsentratsioonide .; Parim kinnitus, et saab teha, et praegu on see, et patsientidel märkimisväärne positiivne ajalugu (reaktsioonid kolme liiki ülalkirjeldatud) pärast putuka nõelamise ja kes ei reageeri positiivse nahatestreaktsioonidega oma mürgi kontsentratsioon 1 ug / ml või vähem, raviks soovitatakse. Patsiendid, kellel on ajaloo ülalkirjeldatud, kuid ei reageeri 1 ug / ml intradermaalne mürk nahakatset ei saa raviks soovitatakse. Praegu andmete ei eksisteeri teha kindlaks, kas patsient, kes võiksid reageerida kõrgema kontsentratsiooniga, näiteks 2-10 ng / ml, on ohus hilisema astel või mitte. Kuna ei ole teada, kas torget tundlikel patsientidel, kes seda toodet kaotavad IgE anti-mürk antikeha saab uuesti sensilibeeriti veelgi hammustustele on soovitav kordustesti nendel patsientidel pärast hilisematest nõelamise. (3) Kuna tase mürk-spetsiifilise IgE võib langeda madal lühidalt pärast torget, patsiendid ei tohi uuesti testida kuni 2 kuni 4 nädala jooksul pärast iga nõelamine.

(2) Ravi; Immunotherapy on näidustatud need patsiendid, kellel diagnoositi tundlikeks (vt Diagnoos ülal) ja teostamiseks kasutatakse lõpetas lahjendused sobiva putukamürgi või venoms kontrollida raskust patsiendi sümptomite edasistest nõelamise .; Annuste suurendamine mürk on toodud vahedega, sõltub patsiendi võime taluda mürk, kuni säilitava annuse (100 ug mürk on soovitatav või 300 ug puhul Mixed Vespid mürk valku) saavutada ja säilitada .; Mürgiga tundlikkus erineb üksikute patsientide, seega ei ole võimalik anda annustamisskeemi, mis on universaalselt sobivad kõigile patsientidele. Annus graafiku all näidatakse Annustamine ja manustamisviis on kokkuvõte ajakava kasutati kliinilistes uuringutes meie toodete ja leida sobiv enamikul patsientidest. In ülitundliku patsientidel võib arst peab kasutama modifitseeritud raviskeem, mis põhineb patsiendi tundlikkus ja tolerants süsti. Madalam algannus ja väiksemate annuste kaupa kui all näidatakse Annustamine ja manustamisviis võib olla vajalik.

Kontsentreeritud ekstraktid ei tohi süstida, kui hälve on sätestatud.

Lahjendades vedelikku tuleb jõuga tõmmata suletud anumas, kui süstla nõel tungib pitsat taastamise ajal. Häired selles tekkida teatud viaal näitab võimalikku kahju vaakum. Viaali ilma vaakum tuleb tagastada tootjale.

Registreerimise kuupäev alates valmistamisest ja aegumiskuupäev lahustatud toote selleks ettenähtud toote sildil. Lõppemise kuupäev pärast lahustamist ei tohi ületada Final Aegumiskuupäeva näidatud pakendit või etiketti. (Vt tabel allpool aegumiskuupäevi, sealhulgas lahjendused.)

Säilitada emalahustena ja lahjenduste pidevalt temperatuuril 2 ° – 8 ° C.

Steriilseid lahuseid, viaalid, süstlad jne, tuleks kasutada ja aseptikareegleid täheldatud tegemise lahjendused.

Et vältida ristsaastumist, ei kasuta sama nõela tagasi materjale pudelit rohkem kui üks väljavõte või väljavõte järgneb lahustit.

Steriilne tuberkuliinisüstalt, nõelaga vähemalt 5/8 “pikk ja lõpetas 0,01 ml üksused, tuleks kasutada ettevaatlikult mõõta iga annus sobiv lahjendus. Aseptika nõudeid tuleb alati kasutada, kui süstitakse manustatakse.

Eraldi steriilset süstalt tuleks kasutada iga patsiendi edasikandumise vältimiseks hepatiidi ja teiste haigustekitajate ühelt inimeselt teisele.

Patsiendi reaktsiooni eelmise süsti tuleks enne iga uue süsti, nii et võib annust vastavalt kohandada. Vaata kõrvaltoimed ja hoiatusi.

Harva on patsiendil tekkinud, kes arendab süsteemset reaktsioonid minut annuste allergeen ja ei näita suurendada tolerantsust, et süsti pärast mitu kuud kestnud ravi. Arvatakse, et kui süsteemsete reaktsioonide või liigse kohalikke vastuseid ilmnemisel väga väikestes annustes, jõupingutusi immuunravi tuleks lõpetada.

Patsiente tuleb jälgida kontoris vähemalt 30 minutit pärast nahatestid ja pärast iga RAVI süstina. Enamik raskeid reaktsioone toimub selle aja jooksul, ja kiiret ravi, tuleb rakendada. Vaata kõrvaltoimete sellist ravi meetmeid.