K-vitamiini (klass) (suu kaudu, parenteraalselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Vitamiinid on ühendid, mis sul peab olema kasvu ja tervist. Neid on vaja ainult väikestes kogustes ja tavaliselt on olemas toidud, mida sa sööd. Vitamiin K on vajalik normaalseks vere hüübimiseks.

K-vitamiin on leitud erinevate toitude sealhulgas rohelised lehtköögiviljad, liha ja piimatooted. Kui sa sööd tasakaalustatud toitumine, mis sisaldab neid toite, mida peaks olema saada kõiki K-vitamiini, mida vaja. Little K-vitamiin kaob toidud tavaline toiduvalmistamiseks.

Kui te võtate antikoagulantidega (verevedeldajaid), vitamiini K oma dieeti võib mõjutada ka nende ravimite toimet. Arst või tervishoiutöötaja võib soovitada muudatusi oma dieeti, et aidata neid ravimeid paremini tööle.

Vähene K-vitamiini harva, kuid võib tekitada probleeme vere hüübimist ning suurenenud verejooksu. Arst võib käsitleda seda kirjutades K-vitamiini teile.

K-vitamiin on rutiinselt pöörata vastsündinute verejooksude ennetamisel probleeme.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Tableti; Kapsli

Kui te võtate toidulisandina ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest neid toidulisandeid, siis tuleks kaaluda järgmist

Allergia

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

pediaatriline

Laste võib olla eriti tundlikud Vitamiin K toime, eriti menadiol või suurtes annustes fütonadiooni. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal. Vastsündinud, eriti enneaegsetel imikutel võib olla tundlikumad need mõju kui vanematele lastele.

vanurite

Paljud ravimid ei ole kontrollitud vanematel inimestel. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole erilist infot vitamiin K eakatel.

K-vitamiin ei ole teatatud põhjustada sünnidefekte või muid probleeme inimestel. Kuid vitamiin K toidulisandeid raseduse ajal ei ole soovitatav, sest see on täheldatud, et põhjustada kollatõbe ja muid probleeme lapsele.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

K-vitamiin võetud ema ei ole teatatud põhjustada probleeme imetavad lapsi. Sa peaksid konsulteerima arstiga, kui teil on anda oma lapsele kindlustamata valem. Sellisel juhul laps peab saama vitamiine vaja mõnel muul viisil.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Teisi terviseprobleeme

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada toidulisanditest selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Doseerimine

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem või vähem, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, nagu vere hüübimist probleeme.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Rääkige oma arstile kõikidest annuste sõidad.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Rääkige kõik arstid ja hambaarstid lähete, et te kasutate seda ravimit.

Alati kontrollige oma tervishoiutöötaja enne alustage ega lõpetage ühegi teise ravimiga. See hõlmab kõiki nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiin, isegi aspiriin. Teised ravimid võivad muuta seda, kuidas see ravim mõjutab keha

Arst peaks kontrollima oma korrapäraseks külastused. Vereproovi tuleb võtta regulaarselt, et näha, kui kiiresti vere hüübimist. See aitab teie arst otsustada, kui palju ravimit te vajate.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

vahelejäänud annus

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

ladustamine