kes on ohustatud astma?

Astma mõjutab inimesi igas vanuses, kuid kõige sagedamini algab lapsepõlves. Ameerika Ühendriikides enam kui 22 miljonit inimest on teadaolevalt astma. Ligi 6 miljonit neist inimestest on lapsed.

Väikesed lapsed, kes sageli ähkima ja on hingamisteede infektsioonide samuti teatud teiste riskifaktorite-on kõrgeima risk haigestuda astma, et jätkub pärast 6-aastane. Teine riskifaktorite hulka, millel on allergia, ekseemi (allergilist nahahaigus), või vanemad, kes on astma.

Laste puhul on rohkem poisse on astma kui tüdrukuid. Aga täiskasvanute hulgas rohkem naisi on haigus kui mehed. Ei ole selge, kas ja kuidas sugu ja suguhormoonide roll põhjustades astmat.

Enamik, kuid mitte kõik inimesed, kellel on astma on allergia.

Seotud direktori Message

Mõned inimesed välja astma tõttu kokkupuude teatud keemiliste ärritajate või tööstusliku tolmu töökohal. Seda tüüpi astma nimetatakse töökeskkonna astma.

National Heart, Lung, and Blood Institute, osa theernment, uurib potentsiaalset ravi raskekujulise astma. Videofilm intervjuu dr Stewart Lavine, mis on NHLBI teadlane, kes viib läbi kliiniline uuring, et katsetada uusi ravivõimalusi patsientidel, kes elavad koos raskekujulise astma. Kuigi 25 miljonit ameeriklast elada astma, umbes 1,25 miljonit neid isikuid on raske astma, seisund, mis võib olla raske kontrollida ja ravida. Lisateavet oma uurimistööd külastades NHLBI labor Astma ja kopsupõletik veebilehel: / teadus / koduseinte / teadlased / pi / Levine-stewart /

Üks 11 American lapsed on astma – krooniline haigus, mis ei saa ravida, kuid saab kontrollida. Theernment, osa theernment tähistas Astma Teadlikkuse Kuu koos Google+ Hangout On Airi vanematele ja hooldajatele õppida, kuidas aidata kontrollida lapse astma, et nad saaksid kergemalt hingata.

Hangout vaekogu lisatud Tracey Mitchell, registreeritud õde on sertifitseeritud astma koolitajana alates USA Keskkonnakaitse Agentuuri, dr. James Kiley, osakonna direktor kopsuhaiguste juures NHLBI kell theernment, dr. Suzanne Beavers, vanem epidemioloog theernment () ja paneeli moderaator dr Stephen Õpeta, peatoimetaja Allergia ja immunoloogia ja sidusettevõtte peatoimetaja Emergency Medicine Laste National Medical Center Washingtonis. Dr Õpeta ka peamine uurija ja meditsiini MÕJU DC (parandamine Pediatric Astma Care District of Columbia), astma uurimistöö, järelevalve, propageerimise ja hoolduse programm, ja ta toimib saidi juhtivteadlane jaoks rahastatud Inner City Astma konsortsium Washington.

Vaata videot “Respirar es vida” ( “eluvaim”), et teada saada, kuidas Jose vanemad ehitada astma meeskond. Jose, tema vanemad, arst ja medõde, Promotora, õpetaja, kooli medõde ja treener ühendama jõud, et aidata Jose kontrollida oma astma. Video on salvestatud Hispaania ja pealkirjaga inglise ja hispaania keeles.

Vea el video Respirar es vida y soos cómo los padres de José Forman un equipo para controlar el asma del Niño. Los padres de José, la doctora, la enfermera, la Promotora, la maestra, la enfermera de la Escuela y el entrenador colaboran con José para ayudarle controlar el asma. El video se GRABO en español y tiene subtítulos en inglés y en español.

See kirjeldab astma, selle tunnused ja sümptomid, ja kuidas hallata haigus.

Astma on krooniline kopsuhaigus, mis süütab ja ahendab hingamisteid, mistõttu on raske hingata. Haigus mõjutab inimesi igas vanuses, kuid see algab enamasti juba lapsepõlves. Inimesed, kes on astma võib ähkima, köha, hingeldus, või on rinnus.

Astma ei saa ravida, kuid see saab kontrollida. Inimesed, kes on astma, või need, kes on lapsed, kellel on astma, on võimalik aktiivselt osaleda nende ravi. Näiteks võivad nad töötada oma tervishoiuteenuse osutajate luua astma tegevuskava. See plaan annab juhiseid ravimeid, korralikult, et vältida astma vallandab, jälgimise tase astma kontrolli, vastates süvenevad ja otsib esmaabi, kui vaja. Kui astma on kontrolli all, enamik inimesi, kes on haiguse suudavad elada normaalset aktiivset elu.

Lisateavet elavad ja haldamise astma, minge tervise teemadel Astma artikkel