kollapalaviku vaktsiini (subkutaanselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Kollapalaviku vaktsiini kasutatakse, et vältida nakatumist kollapalaviku viirus. See Vaktsiini toimel keha tootma kaitse (antikehad) viiruse vastu.

Kollapalaviku vastu vaktsineerimise on soovitatav kõigil isikutel 9 kuu vanuste ja vanemate, kes reisivad või elavad piirkondades Aafrikas, Lõuna-Ameerikas, või teistes riikides, kus on kollapalaviku infektsiooni ja inimestele, kes reisivad riikidesse, mis nõuavad kollapalaviku immuniseerimine (tõend vaktsineerimine). Samuti on vaja teiste inimeste poolt, kes võivad kokku puutuda kollapalaviku viirus.

Rasedad tuleks vaktsineerida ainult siis, kui nad peavad reisima piirkondadesse, kus on epideemia kollapalaviku ja neid ei saa kaitsta sääsk hammustab.

Tõend vaktsineerimise kollapalaviku kehtib 10 aastat, mis algab 10 päeva pärast esimest vaktsineerimist, või kuupäeval teist vaktsineerimist, kui 10 aasta jooksul pärast esimest süsti.

Kollapalaviku vaktsiini ei tohi kõigi inimeste kaitsmiseks vaktsineerimist.

See vaktsiin on antud ainult ametlikes kollapalaviku vaktsiini manustamist Centers. Asukoht need keskused saab oma riigi, provintsi ja kohaliku tervishoiu osakondade.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Pulber süstelahuse; pulber peatamine; Süstitavad

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Allergia

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

pediaatriline

Kollapalaviku vaktsiini on soovitatav lastele 9 kuud ja vanemad, kui nad reisivad või elavad, kus esineb kollapalaviku infektsiooni, või kui nad reisivad piirkondades, mis nõuavad kollapalaviku immuniseerimine (tõend vaktsineerimine). Kuid vaktsiin ei soovitata imikutele nooremad kui 9 kuu vanuselt, sest suurenenud risk entsefaliit.

vanurite

Selle vaktsiini kasutamist tuleks piirata eakatele patsientidele Üle 65 aasta vanused lapsed, kes reisivad või elavad, kus esineb kollapalaviku infektsiooni.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui teil on selle vaktsiini saamist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte kasutada seda vaktsiini või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Muud koostoimed

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole tavaliselt soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teisi terviseprobleeme

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle selle vaktsiini. See Vaktsiini manustatakse tulistas naha all.

Revaktsineerimise soovitatakse vaktsiini iga 10 aasta patsientidele, kellel on pidev oht kokku puutuda kollapalaviku viirus ja nõuab oma arstiga.

On väga oluline, et teie või teie laps tagasi oma arsti õigel ajal teist annust (nagu teie arst). Kindlasti rääkige oma arstile mistahes kõrvaltoimeid, mis tekivad pärast vaktsiini.

See vaktsiin võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, keele ja kõri, või hingamisraskused pärast vaktsiini saama.

Kõrvaltoimete seda vaktsiini võib esineda kuni 30 päeva pärast saate lastud. Kindlasti rääkige oma arstile kõikidest tõsistest kõrvaltoimetest, mis tekivad selle aja jooksul.

Kollapalaviku vaktsiin võib põhjustada tõsine kõrvaltoime nimetatakse närvihaiguste või vaktsineerimisjärgseid entsefaliit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on segasus, ärrituvus, peavalu, krambid, kange kael või oksendamine.

See vaktsiin võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone mõjutavad mitu elundites (nt neeru- või). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid: palavik, tume uriin, peavalu, nahalööve, kõhuvalu, ebatavaline väsimus või kollased silmad või nahk.

Kuna ei pruugi vaktsiin kaitseb igaühte täielikult, see on väga oluline, et te kasutate ettevaatusabinõusid, et vähendada teie võimalus sääsk hammustab. Nendeks kasutades putukatõrjevahendid ja sääsevõrgud, kandes kaitseriietust, ja viibib siseruumides hämaras ja pimedas.

Kork on viaal sisaldab kuiva naturaalset kummi (lateksi derivaat), mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel, kes on tundlikud lateksi suhtes. Rääkige oma arstile, kui teil on Lateksiallergia Enne vaktsineerimist.

Rääkige oma arstile, kui te saate ravi või kasutades ravim, mis põhjustab nõrk immuunsüsteem. See võib hõlmata kiiritusravi, steroid ravimite või vähiravimite.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.