millised on tunnused ja sümptomid Fancon’i aneemia?

Arst võib kahtlustada teil või teie lapsel on Fancon’i aneemia (FA) kui teil on nähud ja sümptomid

FA on pärilik haigus-see tähendab, et ta on läbinud vanematelt lastele läbi geene. Kui lapsel on FA, tema vennad ja õed ka tuleks testida häire.

Kõige tavalisem sümptom kõigi aneemia on väsimus (). Väsimus tekib, sest keha ei ole piisavalt punaseid vereliblesid transportida hapnikku tema erinevate osade vahel. Kui teil on aneemia, siis ei pruugi olla energiat, et teha igapäevast tegevust.

Major Märgid ja sümptomid

Madal punaste vereliblede arvu võib põhjustada ka õhupuudus, pearinglus, peavalu, külmatunne kätes ja jalgades, kahvatu nahk ja valu rinnus.

Kui teie luuüdi ei suuda, siis ei saa piisavalt punaseid vererakke, valgete vereliblede ja vereliistakute. See võib põhjustada palju probleeme, millel on erinevate sümptomitele.

Mis liiga vähe vere punaliblesid saab arendada aneemia. In FA, suurust oma punaste vereliblede ka võib olla palju suurem kui tavaline. See raskendab rakud hästi.

Mis liiga vähe valgeid vereliblesid, sa oled ohus infektsioonid. Infektsioonid ka võib kesta kauem ja olla raskemad kui tavaliselt.

Mis liiga vähe vereliistakuid, siis võib veritseda ja verevalumitega, kannatavad sisemine verejooks, või on täppverevalumid (PE-TEE-kee-ay). Petehhiad on pisikesed punased või lillad täpid nahal. Verejooks väikeste veresoonte veidi alla nahka põhjustab nende kohad.

Mõnel inimesel, kellel on FA, luuüdi teeb palju kahjulikke ebaküpse valgeliblede laseb. Blaste ei tööta nagu tavaline vererakke. Nagu nad moodustavad nad takistada luuüdi tegemast piisavalt normaalne vereliblesid.

Suur hulk blaste luuüdis võib viia verevähi tüüpidest, ägeda müeloidse leukeemia (AML).

Paljud sünnidefekte võib olla märke FA. Need sisaldavad

Muudeks nähtudeks ja sümptomiteks FA on seotud füüsilise ja vaimse arengu. Nende hulka

Mõned märgid ja sümptomid FA võib arendada teie või teie laps saab vanemaks. Naised, kellel on FA võib olla mõned või kõik järgmised

Mehed, kes on FA võib olla suguelundid, mis on vähem arenenud kui tavaliselt. Samuti võib olla vähemviljakate kui mehed, kellel ei ole haigus.