Mis on IVF ja millised on riskid?

In vitro viljastamise (IVF) on parim ravi teatud liiki viljakust probleeme. Kuid see võib olla nõudlik ja ei vii alati raseduse ajal.

Kui oled algamas muidugi IVF, teada nii palju kui saate ravi. Teades, mida oodata võib teha IVF lihtsam juhtida.

Kui paar rasestub loomulikult spermatosoidide mees ja muna naine kohtuvad naise munajuhad. Need on torud, mis ühinevad munasarjad emaka (emakas). Üks sperma tungib munarakku ja viljastab selle.

IVF seda protsessi viljastamine toimub väljaspool naise keha. Naise munad on kirurgiliselt eemaldada ja laboratooriumis viljastatud kasutades spermat, mis on antud ka sperma proovi.

Mis on IVF?

Järgmiseks viljastatud munarakk, mida nimetatakse embrüo siirdatakse kirurgiliselt naise emakas.

Tavaliselt üks tsükkel IVF võtab neli kuni seitse nädalat.

Sa võid õppida rohkem seda protsessi Kuidas IVF tehakse.

IVF ei too alati kaasa raseduse ajal.

Suurbritannias umbes 20-25% IVF tsüklit kaasa sündi. Üldiselt noorematel naistel on suurem võimalus edu. Edu määr väheneb järsult naiste üle 40. Lisateavet selle kohta leiate teavet HFEA viljakusele ravi edukuse määr.

IVF võib olla füüsiliselt ja emotsionaalselt nõudlik protsess. Mõned mehed ja naised on vaimse tervise või emotsionaalsed probleemid nagu ärevus või depressioon ajal või pärast IVF.

Mida oodata IVF ravi

Kui sa IVF, küsida nõustamist, et aidata emotsionaalset mõju protsessi ja selle tulemusi. Sa võid õppida rohkem Is IVF õige?

Loe üks paar kogemus IVF “Kolmas aega vedanud IVF”.

Uuri välja, kui saad IVF selles foorumis.

On kaasnevad terviseriskid IVF ravi. Need sisaldavad

On suurenenud tõenäosus mitu raseduse IVF. Mitu rasedust on terviseriske nii ema ja lapsed kaksikud või kolmikud on tõenäolisem, et sünnib enneaegselt ja olla alakaaluline sündi. Lisateavet kaksikud ja kordsed.

IVF riske

Ravimid, mida kasutatakse, et stimuleerida munasarju IVF ajal võib põhjustada munasarjade hüperstimulatsiooni sündroomi (OHSS).

In OHSS, munasarjad suurendamiseks ja muutuda valulikuks, põhjustades ebamugavustunne kõhus. Raskematel juhtudel võib põhjustada hingeldust, vedelikupeetust kõhuõõnde ja trombide teket. Nendel juhtudel võib olla vajalik haiglas viibimist.

Kui munad on eemaldatud naine, peene nõela läbi tupe ja arvesse munasarjad. On oht kehtestada nakkuse kehasse, kuigi antibiootikumid ja kirurgilised hügieeni tagamiseks, et see esineb harva.

Uuri lähemalt IVF riske.

10/04 /

10/04 /

teenused

asukoht

Clare oli edukas IVF on erakliinik pärast kannatavad viljakuse probleeme ja püüdnud last mitu aastat.

Uuri riske Mitmikraseduste ja tean oma võimalusi

Uuri vastu võtta või edendada laste ravi, sealhulgas edendada võimalusi ja vastuvõtmise protsessi

Uuri ravi ja toetada saadaval, kui teil on viljakuse probleeme

Teenused lähedal

Kolmandat korda vedanud IVF

IVF ja mitmikrasedus

Vastu või soodustades lapse hooldus

viljakus