mis põhjustab südameklapi haigus?

Südamehaigused ja muude haiguste vanusega seotud muutused, reuma, või infektsioonid võivad põhjustada omandatud südameklapi haigus. Need tegurid kuju või paindlikkuse kord normaalne südameklapid.

Põhjuseks kaasasündinud südameklapi haigus ei ole teada. See toimub enne sündi kui süda moodustumist. Kaasasündinud südameklapi haigus võib tekkida üksi või koos muude kaasasündinud südame defekte.

Teatud tingimustel võib venitada ja moonutada südameklapid. Nende tingimuste hulka

Südamehaiguste ja teiste haiguste

Ravimata STREP kõri või muude nakkuste STREP bakterid, mis edu reuma võib põhjustada südameklapi haigus.

reuma

Kui keha püüab võidelda strep infektsioon, ühe või mitme südameklapid võivad kahjustuda või pindmised protsessis. Aordi ja mitraalklapi kõige sagedamini mõjutatud. Sümptomid südameklappide kahjustus sageli ei ilmu alles aastaid pärast toibumist reuma.

Täna, enamik inimesi, kes on streptomütsiini infektsioone ravida antibiootikumidega enne reuma korral. Kui teil on STREP kõri, võtta kõik antibiootikume arst määrab, isegi siis, kui te end paremini tunnete enne ravimile läinud.

Südameklapi haigus, mida põhjustab reuma mõjutab peamiselt vanematel inimestel, kes olid streptomütsiini infektsioonid enne antibiootikumid olid olemas. Samuti mõjutab inimesi arengumaades, kus reuma on rohkem levinud.

Ühine mikroobe, mis satuvad vereringesse ja Innostua südamesse võib mõnikord nakatada sisepind sobivalt, sealhulgas südameklapid. See harvaesinev, kuid tõsine infektsioon nimetatakse infektsioosne endokardiit.

Mikroobe saab siseneda vereringesse läbi nõelad, süstlad, või muud meditsiiniseadmed ja läbi katkestused naha või igemed. Sageli keha kaitsemehhanisme tõrjuma mikroobe ega toimub nakatumine. Mõnikord on need kaitsemehhanismid ei suuda, mis viib infektsioosne endokardiit.

Infektsioosne endokardiit saab areneda inimesi, kes on juba ebanormaalne verevool läbi südameklapi tulemusena kaasasündinud või omandatud südameklapi haigus. Ebanormaalne verevoolu põhjustab verehüüvete moodustumist pinnal klapi. Verekalgendid oleks lihtsam mikroobe kinnituda ja nakatavad ventiili.

Infektsioosne endokardiit võib halvendada olemasolevat südameklapi haigus.

Paljud teised tingimused ja tegurid on seotud südameklappide haigus. Kuid nende rolli põhjustades südameklapi haigus sageli ei ole selge.

infektsioonid

Muud tingimused ja seotud tegurid südameklapi haigus