Mõistmise kaloreid

Kalorid on meede energia hulk toidus. Teades, kui palju kaloreid on meie toidus aitab meil leida tasakaal energia- me esitame meie keha energiaga, mida me kasutame. See on võti tervislikku kaalu.

Keskmine inimene vajab umbes 2,500kcal (10,500kJ) päevas. Sest keskmine naine, see arv on umbes 2,000kcal (8,400kJ) päevas. Need väärtused võivad varieeruda sõltuvalt east ja kehaline aktiivsus muude tegurite hulgas

Me mõõdame kogus sisalduvast energiast objekti toidu kaloreid, nagu me kaalumiseks, et objekti toit kilogrammides.

Kui sa üritad kaalust alla võtta, see on hea mõte süüa vähem ja olla aktiivsem. Süüa vähem oluline kui sa üritad kaalust alla võtta, isegi kui sul on juba tasakaalustatud toitumine.

Kalorid ja energiabilansis

Te saate vaadata, kas sa oled tervisliku kehakaalu kasutades meie BMI tervisliku kehakaalu kalkulaator.

Kui me süüa ja juua, paneme energiat (kaloreid) oma kehasse. Meie keha siis kasutada kuni selle energia ja rohkem kehalist aktiivsust teeme, seda rohkem energiat (kaloreid), mida me kasutame.

Et säilitada stabiilne kaal, energia me esitame meie keha peab olema sama energiahulka, normaalne keha funktsioone ja füüsiline aktiivsus. Kui seal on mõned päevad, kui me paneme rohkem energiat, kui me kasutame, siis peaks olema ka päeva, kus on olukord vastupidine, nii et üldine energia ja energia kasutatakse endiselt tasakaalus.

Kaalutõus tekib siis, kui me regulaarselt panna rohkem energiat meie keha kui me kasutame. Aja jooksul, et liigne energia on salvestatud keha rasva. Uuringud näitavad, et enamik täiskasvanuid süüa ja juua rohkem, kui nad vajavad, ja arvavad, et nad on füüsiliselt aktiivsem kui nad on.

Teades kalorisisaldust toit võib olla kasulik vahend, kui tegemist on saavutada või säilitada tervislikku kaalu. See aitab meil jälgida energia hulk me süüa ja juua, ning tagama me ei tarbi liiga palju.

Kalorisisaldust paljud toiduained on märgitud pakendil on toitumisalane märgistus, mis siis sageli tagaküljel või pakendi külg. See teave ilmub “Energia” rubriiki. Kalorisisaldust on sageli esitatud kilokalorit, mis on lühike “kilokalorit”, ja ka kJ, mis on lühike “kilodžaulides”.

Kontroll kaloreid toidus

“Kilokalor” on teine ​​sõna, mida tavaliselt nimetatakse “kalorite”, nii 1000 kalorit kirjutatakse nagu 1,000kcals.

Kilodžaulid on meetriline mõõtmine kaloreid. Et leida energiasisaldus kilodžaulides, korrutada kalorite arv 4,2.

Silt on tavaliselt öelda, kui palju kaloreid on toodud 100 grammi või 100 milliliitri või söömist, nii saad võrrelda kalorisisaldust erinevaid tooteid. Paljud sildid esitab ka mitmeid kalorit “üks osa” toit. Kuid pidage meeles, et tootja idee “üks osa” ei pruugi olla sarnased, nii et seal võiks olla rohkem kaloreid osa pakute ise.

Saad kasutada kalorite teavet, et hinnata, kuidas konkreetne toit sobib oma päevase kalorite omastamist. Kuna juhendis, keskmine mehe vajab 2,500kcal (10,500kJ), et säilitada oma kaalu ja keskmine naine vajab 2,000kcal (8,400kJ).

On olemas suur hulk elektroonilisi kalorite loendurid. Me ei saa kontrollida oma andmeid, kuid nad võivad aidata teil jälgida oma kaloreid. näideteks

põletavad kaloreid

Mõned restuarants panna kalorite infot oma menüüd, nii et saate kontrollida ka kalorisisaldust toidu kui söömine. Kaloreid tuleb portsjoni või sööki.

Sa võid õppida rohkem meie lehel toiduainete etikettidel.

Kaloreid inimesed kasutavad tehes teatud füüsiline aktiivsus varieerub sõltuvalt mitmetest teguritest, sealhulgas suurusest ja vanusest.

Jõulisemalt sa aktiivsus, seda rohkem kaloreid te kasutate. Näiteks kiire kõndimine kasutab rohkem kaloreid kui jalgsi mõõdukas tempos.

Kui sa kaalus juurde, tähendab see tavaliselt olete regulaarselt süüa ja juua rohkem kaloreid kui olete kasutanud tavalise keha funktsioone ja füüsiline aktiivsus.

Et kaalust alla võtta, pead otsa, et tasakaal teises suunas. Sa pead kasutama hakata rohkem energiat, kui te tarbima ja seda pikema aja jooksul.

Seda saab teha, tehes terve muudatusi oma dieeti, et süüa ja juua vähem kaloreid. Lisateave meie lehekülge toit ja toitumine.

Parim lahendus on ühendada need muutused suurendavad oma füüsilist aktiivsust. Uuri välja, mida füüsilise tegevuse suunised täiskasvanu jaoks.

Sa võid õppida rohkem tervislike muudatusi oma dieeti meie kaalust alla jagu.

Võite rääkida oma arstile või tava õde, et saada rohkem nõu saavutada õige energiabilanssi ja kehakaalu.

25/08 /

25/08 /

Teave erinevaid töödeldud toitudes ja millest süüa osana tervisliku tasakaalustatud toitumine

Mis on töödeldud toidud?

Võtke meie viktoriini, et näha, kuidas sa skoor

Visuaalne juhend 100 kalorsusega (420 kilodžaulides) portsjoni suurus võrreldes igapäevase majapidamise esemete

Tahad teada, kuidas terve te olete?

Leia kaalulangus kava, et see sobiks teile meie läbi populaarsemaid toitumine

Kui soovite saada tasakaalu oma toitumist paremale, kasutage Eatwell Guide. See näitab, kui palju sa peaksid sööma igast toiduainete grupp

Kaalulangus vahendeid, et aidata teil kaotada kaalu tervislikult, sealhulgas 12-nädalase dieedi ja kasutamise kava

Uuri, kuidas saavutada tervislik, täisväärtuslik toit, mis aitab teil vaadata ja tunda oma parima

Boost oma tervist ja fitness lõbusaid ja praktilisi ideid, et saada aktiivne ja parandada oma üldist tervist

Mida 100 kalorit välja näeb?

Top toitumise ülevaatamine

Eatwell Guide

Kaalu kaotama

Toit ja toitumine

Tervis ja fitness