trimetobensamiid (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Ärge kasutage seda ravimit iivelduse ja oksendamise raviks lastel ei ole teisiti arst. Kui teil on anda seda ravimit lapsele, väga ettevaatlik, et mitte anda rohkem, kui arst on tellitud. Kõrvaltoimed see ravim võib olla tõsisem lastel.

Trimetobensamiidi kasutatakse ainult leevendada või vältida iiveldust ja oksendamist. Kasutage seda vastavalt juhendile. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

ladustamine

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.