trimetoprim (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Trimetoprim kasutatakse infektsioonide raviks kuseteede. Samuti võib kasutada muid probleeme määrab arst. See ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

Trimetoprim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, trimetoprim kasutatakse teatud patsientidel järgmiste haigusseisundid

Patsientidel, kes seda ravimit vältimiseks kuseteede infektsioonid

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Tableti; Solution

See ravim on kasutatud piiratud arv lapsi 2 kuu vanused või vanemad, ja katsetamine laste 12-aastased või vanemad. In efektiivsed doosid, et ravimit ei ole näidanud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta teeb täiskasvanutel.

Allergia

Eakad inimesed võivad olla tundlikumad mõju trimetoprim. Vere probleemid võivad olla tõenäolisem eakatel patsientidel, kes võtavad diureetikume (vett pillid) koos seda ravimit.

pediaatriline

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Doseerimine

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ärge andke seda ravimit imikutele ja alla 12-aastastel lastel ei ole teisiti arst.

Trimetoprim võib võtta tühja kõhuga või kui see häirib magu, see võib võtta koos toiduga.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te tunnete end paremini pärast paari päeva jooksul. Kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa organismis. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annust ühtlaste vahedega korda päeval ja öösel. Näiteks, kui teil on võtta 2 annust päevas, siis tuleb annust vahedega umbes 12 tundi. Kui see segab und või muude igapäevaste tegevuste või kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, kui Te võtate seda ravimit pikka aega. See võimaldab oma arsti, et kontrollida mis tahes kõrvaltoimeid, põhjuseks võib olla see ravim.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Kui see ravim põhjustab aneemiat, võib arst teile foolhapet (vitamiin) iga päev, et aidata koristama aneemia. Kui jah, siis on oluline võtta foolhapet iga päev koos seda ravimit, ärge jätke ühtegi annust.

vahelejäänud annus

Trimetoprim võib põhjustada vere probleeme. Need probleemid võivad põhjustada suurem võimalus teatud infektsioonide, aeglane paranemine ja verejooks igemed. Seetõttu tuleb olla ettevaatlik, kui kasutada tavalist hambaharja, hambaniiti ja hambaorke. Hambaravi töö tuleb edasi lükata, kuni teie verepilti on normaliseerunud. Pöörduge arsti või hambaarsti, kui teil on mingeid küsimusi õige suuhügieen (suu ravi) ravi ajal.

ladustamine

Mõned inimesed, kes võtavad trimetoprim võivad muutuda tundlikumaks päikesevalguse kui nad tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada tõsiseid päikesepõletuse või nahalööve, punetus, sügelus või värvimuutusi. Kui sa hakkad selle ravimi võtmist

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.