triostat

In eutüreoidsetel patsientidel annuseid vahemikus päev hormonaalsed nõuded on ebaefektiivne kehakaalu alandamiseks. Suuremad annused võivad tekitada rasket või isegi eluohtlikke toksilisuse nähte, eriti kui seda kasutatakse koos adrenomimeetilised amiinid nagu need, mida kasutatakse nende anorektilise toime.

Kasutab Triostat

Therapeutic Klass: Kilpnäärme täienduse

Liotüroniin süstimist saab kasutada asendajana suukaudse annuse kui kiire toime vaja ning kui suukaudse manustamisega ei ole lubatud.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Piiratud andmed on kättesaadavad suhe vanusest mõju liotüroniin süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga liotüroniin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru- või südame- ja veresoonte probleemidele, mis võivad vajada annust korrigeerida saavatel patsientidel liotüroniin.

Enne Kasutades Triostat

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vere- ja uriinianalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Liotüroniin ei tohi anda patsientidele, kes kasutavad samuti kunstliku rewarmers.

Liotüroniin ei tohiks kasutada raviks rasvumise või selleks kehakaalu. See ravim ei ole tõhus kehakaalu alandamiseks ja kui võtta suurem summa, see võib tekitada rohkem tõsiste haigusteni.

Kilpnäärme alatalitlus võib mõnikord põhjustada viljatust meestel ja naistel. Liotüroniin tohiks kasutada viljatusravi kui see on põhjustatud hüpotüreoidism.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Õige kasutamine Triostat

Rasedus kategooria Uuringud näitavad mingit ohtu

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kilpnäärme alatalitlus, olles Kilpnäärme eemaldamine türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Armour kilpnääre, Cytomel, liotüroniin

Kilpnäärme supressioon Test türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Cytomel, liotüroniin, Tirosint

TSH supressioon türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Armour kilpnääre, Cytomel, liotüroniin

Myxedema Cytomel, liotüroniin

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Triostat

 või minna liituda Triostat tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Triostat kõrvaltoimed

Triostat (liotüroniin)