Tygacil’iga: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed, ja hoiatused

Mis on Tygacil’iga?

Tygaciliga kasutatakse raviks palju erinevaid bakteriaalsete infektsioonide või naha seedesüsteemi, samuti kopsupõletik.

Tygacil’iga tuleks kasutada ainult infektsioonid, mida ei saa käsitleda koos teiste ravimitega.

Tygacil’iga võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

oluline info

Surm on toimunud sagedamini kasutavad inimesed tigetsükliin võrreldes inimesed kasutavad teiste antibiootikumidega. Surmade tavaliselt põhjustatud komplikatsioonide nakkuse või teiste haiguslike seisundite. Ei ole teada, kas tigetsükliini töötmise surma.

Ärge kasutage Tygacil’iga kui te olete rase. See võib kahjustada loodet või põhjustada püsivat hammaste värvimuutust hilisemas elus.

Tygacil’iga saavad rasestumisvastaseid tablette vähem efektiivne. Küsige oma arstilt, kasutades mitte hormoon rasestumisvastaseid (nagu kondoom, diafragma, spermicide) raseduse vältimiseks kasutades Tygacil’iga.

Vältida kokkupuudet päikesevalguse või solaariumist. Tygacil’iga võib sind päikesepõletuse kergemini. Kanda kaitseriietust ja kasutada päikesekaitsekreemi (SPF 30 või kõrgem), kui olete väljas.

Enne ravimi võtmist

Te ei tohiks kasutada Tygacil’iga kui te olete allergiline tigetsükliini.

Veendumaks Tygacil’iga on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

maksahaigus

kui te kasutate vere õhem (varfariini tarvitamist Jantoven); või

kui te olete allergiline tetratsükliini antibiootikumi (demeklotsükliin, doksütsükliin, minotsükliin, tetratsükliin).

Surm on toimunud sagedamini kasutavad inimesed tigetsükliin võrreldes inimesed kasutavad teiste antibiootikumidega. Paljud, põhjustas tüsistuste ravitava infektsiooni. Mõned surmad olid tingitud patsientide muud haigusseisundid. Ei ole teada, kas tigetsükliini töötmise surma. Rääkige oma arstiga riskidest ja kasutamise eeliseid Tygacil’iga.

Valitsus raseduse kategooria D. Ärge kasutage Tygacil’iga kui te olete rase. See võib kahjustada loodet või põhjustada püsivat hammaste värvimuutust hilisemas elus. Kasutage rasestumisvastaseid ning rääkige sellest oma arstile kohe, kui te rasestute ravi ajal.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Tygacil’iga saavad rasestumisvastaseid tablette vähem efektiivne. Küsige oma arstilt, kasutades mitte hormonaalseid rasestumisvastaseid (kondoom, diafragma spermicide) raseduse vältimiseks, võttes samal ajal Tygacil’iga.

Ei ole teada, kas tigetsükliin eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Lapsed ei tohi kasutada seda Tygacil’iga. Tigetsükliinil võib põhjustada püsivat kollaseks või hallinemise hammaste lastel nooremad kui 8 aastat vana.

Kasutage Tygacil’iga täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Ära jaga Tygacil’iga teise inimesega, isegi kui neil on samad sümptomid sul on.

Tygacil’iga süstitakse veeni kaudu IV. Mõnikord tuleb näidata, kuidas kasutada IV kodus. Ärge ise süstida seda ravimit, kui te ei saa täielikult aru, kuidas süstida ja korralikult käsutada kasutatud nõelad, IV torusid ja muid objekte, mida kasutatakse ravimi süstimist.

Tygacil’iga tuleb aeglaselt ja veenisisene infusioon võib kuluda kuni 60 minutit.

Tygaciliga on pulber ravim, mida tuleb segatakse vedelikuga (lahjendi) juuresolekul IV kott enne kasutamist. Kui kasutate süstid kodus olla, et saate aru, kuidas õigesti segada ja salvestada ravimit.

Valmista oma doosi alles siis, kui olete valmis end süstima. Pärast segamist vedel peaks ilmuma kollase või oranži värvi. Ärge kasutage Tygacil’iga, kui see on muutunud roheliseks või must, või kui on näha osakesi. Helistage oma arstile uue retsepti.

Ära anna tahes järgmiste ravimitega läbi sama IV line kasutatakse, et anda oma Tygacil’iga süsti

amfoteritsiin (Amphocin, Fungizone)

Kuidas Tygacil’iga andnud?

amfoteritsiin B lipiidide kompleks (Abelcet)

diasepaam (Valium); või

esomeprasooli (Nexium intravenoosselt).

Kasuta ühekordset nõela ainult üks kord. Visake kasutatud nõelad torkekindlat konteiner (küsige apteekrilt, kus saad ühe ja kuidas see kõrvaldada). Hoidke konteinerit kättesaamatus kohas lastele ja lemmikloomadele.

Kasutage seda ravimit täielikuks ettenähtud aja jooksul. Teie sümptomid võivad parandada enne kui infektsioon on täielikult kustutatud. Vahele annustes võib suurendada oma riski veelgi infektsioon, mis on antibiootikumide suhtes resistentne. Tygacil’iga ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp.

Hoidke segamata pulber toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Mixed meditsiin IV-kott tuleb kasutada 24 tunni jooksul, kui teil hoida seda toatemperatuuril.

Tygaciliga segati kokku IV kott on naatriumkloriid või dekstroos lahust võib hoida külmkapis ja kasutada 48 tunni jooksul.

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Antibiootikumid võivad põhjustada kõhulahtisust, mis võib olla märk uue nakkuse. Kui teil on vesine või verine, lõpetage Tygacil’iga ja pöörduge arsti poole. Ärge kasutage kõhulahtisuse meditsiinis, kui arst on määranud.

Vältida kokkupuudet päikesevalguse või solaariumist. Tygacil’iga võib sind päikesepõletuse kergemini. Kanda kaitseriietust ja kasutada päikesekaitsekreemi (SPF 30 või kõrgem), kui olete väljas.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Tygacil’iga: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Helistage oma arstile, kui teil on

vesine või verine

Mida tuleks vältida, kui kasutate Tygacil’iga?

rõhu suurenemine aju – tugev peavalu, kohin kõrvus, pearinglus, iiveldus, nägemishäired, valu silmade taga

kõhunäärmeprobleeme-tugev valu ülakõhus levib selga, iiveldus ja oksendamine, südame löögisagedus; või

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad).

Tygacil’iga kõrvaltoimeid

Ühine Tygacil’iga kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

iiveldus, oksendamine, kerge kõhuvalu

kerge kõhulahtisus; või

peavalu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Muud ravimid võivad üksteist tigetsükliinile, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

3.01.2014-02-04, 09:24:40

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Kopsupõletik tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Naha ja struktuur nakkus tsiprofloksatsiin, asitromütsiini, Augmentin, Zithromax, cefdinir

Intraabdominaalseks nakkus tsiprofloksatsiin, metronidasool, klindamütsiin Flagyl tseftriaksoonilahuseid

Naha ja pehmete kudede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Millised teised ravimid mõjutavad Tygacil’iga?

Tygacil’iga (tigetsükliin)