ultane

Therapeutic Klass: lenduv vedelik

Kasutab Ultane

Keemiline Klass: halogenoalkaaniga

Üldanesteetikumidest on esitatud ainult poolt või kohest arsti järelevalve koolitatud neid kasutama. Kui teile saavad üldnarkoosi ajal operatsiooni, teie anestesioloog või õde anestesioloogi teile meditsiini ja jälgida oma edusamme.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Sevofluraanil on testitud lastel. Sevofluraanil võib põhjustada lastel saada ärritunud (põnevil), kui seda kasutatakse, et alustada anesteesia, kui nad on ärkvel. Ka lapsed saavad sevofluraan operatsiooni ajal võib muutuda ärritunud, kui nad ärkavad pärast operatsiooni.

Sevofluraanil on testitud ja ei põhjusta erinevad kõrvalnähud vanematel inimestel kui noorematel täiskasvanutel. Kuid vanemad inimesed vajavad tavaliselt väiksemaid summasid kui nooremad. Arst kaalub oma vanuse üle otsustamisel õige kogus sevofluraan teile.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Ultane

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad sevofluraan. See ei pruugi olla omased Ultane. Palun lugege hoolikalt.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Patsientidel koju 24 tunni jooksul pärast ravimi

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi. Kuigi te saate ja toibumas inhalatsioonianesteetikume nagu sevofluraan, oma tervishoiutöötaja jälgib hoolikalt oma mõju. Kuid mõned mõjud ei pruugi märgata alles hiljem.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Õige kasutamine Sevofluraani

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Anesteesia fentanüül, lidokaiini aktuaalne, hüostsamiini, ketamiin, propofooli, Levsin glükopürrolaadil, suktsinüülkoliiniga, Robinul, Stadol, butorfanooliga Nubain, rokurooniumist, EMKÜ, bensokaiinis aktuaalne, Talwin, nabulfiin, Diprivan, etomidaadi, pentasotsiiniga, Xylocaine Jelly, halotaanita, sevofluraan

 või minna liituda Ultane tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ultane

Ultane kõrvaltoimed

Ultane (sevofluraan)