ultracet

Ultracet (R) sisaldab tramadoolvesinikkloriidile ja atsetaminofeeni paratsetamool on seostatud ägeda maksapuudulikkuse, mis mõningatel juhtudel on maksasiirdamist ja surm ja enamikul juhtudel maksakahjustuse seotud annused üle 4000 mg / päevas ja sageli seotud rohkem kui üks atsetaminofeeni sisaldavat preparaati

Kasutab Ultracet

Therapeutic Klass: Valuvaigisti Kombineeritud

Keemiline Klass: Tramadol

Tramadol kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse opioidanalgeetikumidega (narkootikumid). See toimib kesknärvisüsteemi (CNS) valu leevendamiseks. Kui tramadooli kasutatakse pikka aega, võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust). Füüsiline sõltuvus võib viia kõrvaltoimete, kui te lõpetate ravimi võtmist. Kuna seda ravimit kasutatakse ainult lühiajaliselt valu, füüsiline sõltuvus ilmselt ei toimu.

Acetaminophen kasutatakse valu leevendamiseks ja vähendada palavikuga patsientidel. See ei muutunud harjumust võetuna pikka aega. Aga paratsetamooli võib põhjustada soovimatuid tagajärgi, kui võtta suurtes annustes, sealhulgas maksakahjustusi. Kuigi harva, kasutamine atsetaminofeeni On täheldatud, et viia maksa siirdamine ja surma, tavaliselt suurtes annustes ja kui mitu atsetaminofeeni sisaldavate toodete on kasutatud.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Ultracet

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju tramadooli ja paratsetamooli kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga tramadooli ja paratsetamooli kombinatsiooni eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste mis võivad vajada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide tramadooli ja paratsetamooli kombinatsiooni.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tramadooli ja paratsetamooli. See ei pruugi olla omased Ultracet. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti tähtis eakatel patsientidel, kes võivad olla tundlikumad mõju valuvaigistit. Kui liiga palju seda ravimit võtta pikka aega, võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust) või põhjustada üledoosi. Suures koguses paratsetamooli võib tekitada maksakahjustusi.

See kombinatsioon ravim sisaldab paratsetamooli (Tylenol®). Hoolikalt kontrollida etiketid muid ravimeid te kasutate, sest need võivad sisaldada ka paratsetamooli. See ei ole ohutu kasutada rohkem kui 4 grammi (4000 mg) paratsetamooli ühe päeva (24 tundi).

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine tramadooli ja paratsetamooli

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda ravimi töötab korralikult ning kontrollida, kas kõik soovimatud mõjud.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.

Kontrollige etiketid nonprescription (üle leti [OTC]) või retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni sisaldavad paratsetamooli või tramadool, pidage nõu oma arstiga. Võttes neid koos see ravim võib põhjustada üledoosi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ultracet

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi selle ravimi saada hädaabi korraga. Märgid üledoosi hulka tume uriin, raske või rahutu hingamine ebaregulaarne, kiire või aeglane või pindmine hingamine, iiveldus või oksendamine, valu ülakõhus, kahvatu või sinised huuled, küüned, või naha silmaterasid silmade, hingeldus hingeõhk või kollased silmad või nahk.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid, meditsiin heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, opioidid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele . Samuti võib olla suurem oht ​​maksakahjustuse kui juua kolm või enam alkohoolsete jookide tarvitamise ajal paratsetamooli. Ära joo alkohoolseid jooke, ja kontrollida oma arstiga enne nende ravimite kui te kasutate seda ravimit.

Ravim võib olla sõltuvust tekitav. Kui tunned, et ravim ei tööta nii hästi, ei kasuta rohkem kui teie määratud annust. Helistage oma arstile juhiseid.

Kasutades narkootikumid pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti.

Veenduge, et teie arst teab kõiki muid ravimeid te kasutate. See ravim võib suurendada oma riski krampide (krambid). See võib põhjustada ka tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui võtta mõned ravimid. See hõlmab eelkõige ravimeid kasutatakse depressiooni raviks (nt tsitalopraam, fluoksetiin, sertraliin, Cymbalta®, Effexor®, Lexapro®, Pristiq®) või ravim migreeni (nagu eletriptaan, frovatriptaani, solmitriptaani). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised serotoniini sündroomi sümptomid: rahutus, segasus, kõhulahtisus, ärevus rääkimise ajal, et ei ole normaalne, palavik, reflekside üliaktiivsus, halb kooskõlastamine, rahutus, värisemine, higistamine, värisemine või värisemine, et sa ei saa kontrolli, ega tõmblemine.

See ravim võib suurendada enesetapumõtteid. Rääkige oma arstile, kui te tunnete end rohkem depressiooni või mõtteid enda vigastamisest. Teatama mistahes ebatavalisest mõtted või käitumine, mis teid häirib, eriti kui need on uued või süvenevad kiiresti. Veenduge, et teie hooldaja teab, kui teil on unehäired, ärrituvad kergesti, on suurt kasvu energia, või hakata tegutsema mõtlematud. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid äkilisi või tugevad tunded, nagu närvilisus, vihane, rahutu vägivaldne või hirmul. Lase oma arsti, kui teil või kellelgi teie pereliikmetest on üritas enesetappu.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, turse käed, nägu, või suus, või valu rinnus, kui te kasutate seda ravimit.

Ultracet kõrvaltoimed

Ultracet (paratsetamool / tramadool)

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase, võite olla rase või planeerite rasedust.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata ennetada süvenemine seisund ja vähendada võimalust võõrutusnähud, nagu ärevus, kõhulahtisus, peavalu, iiveldus, külmavärinad, higistamine, värinad, või unehäired.

Valuvaigistid võivad põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Kui suukuivus jätkub rohkem kui 2 nädalat, pöörduge oma hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 4 Mõned võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin, diklofenak, Norco, fentanüül, CelebrexR, morfiin, Vicodin, Voltaren, lidokaiini paikseks, Dilaudid difeenhüdramiini paikseks, OxyContin, Paratsetamool