ursodiol

Therapeutic Klass: Seedetrakti Agent

Kasutab ursodiol

Farmakoloogilise Klass: Sapphappeid

Ursodiol ka kasutada primaarse maksatsirroos (PBC). PBC on autoimmuunne haigus, mis põhjustab patsiendi maksas on probleeme ja ei tööta korralikult.

ursodiol on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, ursodiol kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest ursodiol järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ursodiol või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ursodiol lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades ursodiol

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju ursodiol eakatel patsientidel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise ursodiol. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke ursodiol täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See on parem võtta ursodiol koos toiduga, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele.

Võtke ursodiol täieliku töötlemise aeg, isegi kui te ennast paremini tunnete. Kui te lõpetate ursodiol liiga vara, sapikivid ei lahustu kiire või ei lahustu üldse.

Arvatakse, et kehakaal ja millist dieeti patsiendi järgmiselt võib mõjutada, kui kiiresti kive lahustada ja kas uued kivid moodustavad. Kuid pidage nõu oma arsti enne toimub iga dieedi.

Kui kasutate Urso Forte® tabletid

Annus ursodiol on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste ursodiol. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Kui te unustate annuse ursodiol, võtke see niipea kui võimalik või kahekordistada järgmise doosi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine ursodiol

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. Vereanalüüsi tuleb teha iga paari kuu võtmise ajal ursodiol veenduda, et sapikivid on lahustamiseks ja teie maks töötab korralikult.

Pöörduge arsti poole, kui tõsine kõhuvalu või kõhuvalu, eriti poole ülemise otsa või raske iiveldus ja oksendamine. Need sümptomid võivad tähendada, et teil on muid terviseprobleeme või et teie sapikivide seisund vajab arsti poole.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ursodiol

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Maksatsirroos Actigall, Urso, Urso Forte

Sapipõie haigus Actigall, Urso, Urso Forte Chenodal, kenodeoksükoolhape

ursodiol kõrvaltoimed

ursodiol