varfariini (intravenoosselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Varfarin süstimist kasutatakse ennetada või ravida trombide nt süvaveeni tromboos või kopsuemboolia. Seda kasutatakse ka vere hüübimist, mis võivad olla põhjustatud teatud südamehaiguste, Avosydänleikkaus või pärast südameinfarkti. Varfarin on antikoagulant (vere õhem), mis vähendab hüübimist vere võimet.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus varfariini süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga varfariini süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel võib olla vajalik ettevaatus ning annuse korrigeerimine, eriti need, kellel on oht verejooksu.

Pulber süstelahuse

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Allergia

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

pediaatriline

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Arst ainult teile mõned annustest ja siis lüliti sul suulise ravim, mis toimib samal viisil. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

Järgige hoolikalt arsti ettekirjutusi eridieeti. See ravim toimib kõige paremini siis, kui sööte umbes sama palju vitamiin K oma toitu iga päev. Rääkige oma arstile enne, muutes oma toitumine. Vältida suuri muutusi, kui palju K-vitamiini süüa. Mõned toidud, mis on kõrge vitamiini K on spargel, spargelkapsas, rooskapsas, kapsas, rohelised lehtköögiviljad (nt collards, naeris, sinep rohelised, spinat ja salat rohelised), ploomid, rabarber, ja teatavate taimeõlide ( nagu sojaõli ja rapsiõli).

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, et näha, kas ravim on töökorras. Vereanalüüse, nagu INR, on vaja, et kontrollida õige annus ja soovimatuid kõrvaltoimeid. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast et hoida rasestumist ravi ajal ja vähemalt 1 kuu pärast viimast annust. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne operatsiooni ajal või meditsiinilise katseid.

Pöörduge arsti poole, kui teil on kõhulahtisus, palavik, või infektsiooni sümptomid.

See ravim võib põhjustada naha nekroos või gangreen. Helistage oma arstile kohe, kui teil on valu, värvus muutub või temperatuuri muutus igas valdkonnas oma keha. Helistage oma arstile kohe, kui teil on valu varbad ja nad näevad lilla või tumedat värvi. Need võivad olla märgid tõsine meditsiiniline probleem.

See ravim võib suurendada oma võimalusi verejooksu. Pöörduge kohe arsti poole, kui märkate ebatavalist verejooksu või veritsust, must, tõrva meenutav väljaheide, veri uriinis või väljaheites või punetavad laigud nahal. Vältida valides oma nina. Kui teil on vaja löök nina, puhu õrnalt.

Ole ettevaatlik, kui kasutate regulaarselt hambaharja, hambaniiti või hambatikuga. Teie arst, hambaarst või õde võib soovitada muul viisil puhastada hambaid ja igemeid. Pöörduge arsti enne, kui hambaarsti töö.

Ole ettevaatlik, et mitte lõigata ise, kui te kasutate teravate esemete, näiteks ohutuse habemenuga või küünega või varbaküünte eemaldaja. Vältida kokkupuudet spordiga või muudes olukordades, kus verevalumid või vigastus võib tekkida.

On soovitatav, et teil on kaasas tõend, mis ütleb, et sa kasutad varfariini. Kui teil on küsimusi, millist identifitseerimine teha, pidage nõu oma arsti.

Ärge lõpetage kõik oma ravimid või alustada mõnd uut retsepti või üle leti (OTC) ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. Hoidke nimekirja oma ravimeid kogu aeg. See hõlmab retseptiravimite nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid ja taimsed või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.