vasopressiini (süst liinil) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas või kliinikus. Ravim manustatakse shot naha all, lihasesse või veeni.

See ravim võib anda kodus patsientidele magediabeet kes ei pea olema haiglas või kliinikus. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst või õde õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas ravimit kasutada.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades. See aitab ära hoida nahaprobleeme alates süsti.

Kasutage uut nõela ja süstla iga kord, kui süstida ravimit.

Arst võib piirata vedeliku või vee juua. Järgige hoolikalt, et vältida soovimatuid tagajärgi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

ladustamine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.