vere oksendamine, kui arsti juurde

Vere oksendamine (hematemees) viitab märkimisväärses koguses verd okses. Väike triibud või täpid vere materjali, mida te Tuletab võib tulla hammaste, suu või kurgu ja ei ole tavaliselt peetakse vere oksendamine. Veri okse võib helepunane, või see võib ilmuda mustad või tumepruunid, nagu kohvipaksu.

Neelata verd, sest alates ninaverejooks või jõulise köha, võib põhjustada verine okse, kuid tõeliselt vere oksendamine tavaliselt esindab midagi tõsisemat ja nõuab kohest arstiabi. Verejooks seedetrakti ülaosast (suu, söögitoru, mao ja peensoole ülaosa) alates maohaavandid või rebenenud veresooni on tavalisem põhjus vere oksendamine.

Kiire, pinnapealne hingamine, pearinglus või peapööritus pärast püsti; nägemise hägustumine; minestus; segadus, iiveldus, külma, niiske, kahvatu nahk, Low uriinieerimisvajadust

Sa peaksid külastama oma arsti või kiirabi abi

Sa peaksid külastama oma arsti või kohaliku hädaabinumbril, kui vere oksendamine põhjustab peapööritust pärast seistes, kiire, pinnapealne hingamine või muid märke šokk.

Pöörduge koheselt arsti poole

Sa peaksid külastama oma arsti, kui vere oksendamine tekitab märke ja sümptomeid, šokk, nagu

Küsi keegi juhtida teid kiireloomuliste hoolduse või traumapunkti, kui märkate verd oma okses või hakkavad vere oksendamine. On oluline, et kiiresti tuvastada algpõhjus verejooksu ja vältida rohkem-tõsise verekaotuse ja muid tüsistusi, sealhulgas surma.

külastada oma arsti