veregen (sinecatechins) kasutab annuse kõrvaltoimed

Mis on Veregen?

Veregen salvi kasutatakse raviks suguelundite ja päraku tüükad täiskasvanutel. See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult tüükad väljaspool suguelundeid ja välispinna ümber päraku. See ei ole mõeldud kasutamiseks tupes, emakakaelas, pärasoole või kusitist (katseklaas urineerimine välja oma põit).

Veregen salvi ei ravi suguelundite või päraku tüükad ja võivad tekkida uued tüükad ravi ajal või pärast. Veregen ei lase teil levitada suguelundite või päraku tüükad teisi inimesi seksuaalsel teel või naha-to-nahaga.

Enne Veregen salvi, rääkige sellest oma arstile, kui teil on inimese papilloomiviirus (HPV), HIV või AIDS, või nõrk immuunsüsteem (haiguse või ravimeid nagu steroidid, keemiaravi või kiiritusravi).

oluline info

Veregen ei ravi suguelundite või päraku tüükad, ja ei lase teil levib tüükad teisi inimesi seksuaalsel teel või naha-to-nahaga. Veregen ei ravi kondüloomid, mis on põhjustatud inimese papilloomiviiruse (HPV).

Hoia salvi kasutamist kuni tüükad on täiesti puhastunud. Ärge kasutage seda ravimit kauem kui 16 nädalat ilma oma arsti poole.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada Veregen kui te olete allergiline sinecatechins.

Enne selle ravimi kasutamist

Veendumaks Veregen on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

nõrk immuunsüsteem (põhjustatud haigus või kasutades teatud ravimi); või

allergia roheline tee.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas Veregen kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda selle ravimi kasutamise ajal.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas sinecatechins eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Ärge andke seda ravimit kellelegi alla 18-aastastel ilma arsti poole.

Veregen salvi kasutatakse tavaliselt 3 korda päevas. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Arst võib teha PAP või muude meditsiiniliste testide veenduda Veregen on õige ravi oma seisundist.

Ärge võtke seda ravimit suu kaudu. Veregen salvi on mõeldud kasutamiseks ainult nahal. Mitte kasutada lahtiste haavade.

Peske käsi enne ja pärast salvi manustamist.

Täida vaid väike kogus salvi iga tüügaste. DAB kohta salvi, jättes õhuke kiht üle iga soolatüügas. Ärge hõõruge täielikult.

Ärge katke tüükaid sidemetega, hügieenisidemed või muu kaitsva kattega. Kanda avar riided üle nahapinnad.

Ärge peske maha salvi enne taotluse järgmise doosi. Uuesti salvi pärast ujuda, ujuma või dušš.

Sa peaksid salv maha pesta enne sisestamist tampoon tuppe, et vältida kogemata saada ravimit vagiina sees. Uuesti salvi pärast tampooni sisestamisel.

Mehed abil salvi ümberlõikamata peenis peaks alt pesema eesnaha iga päev.

Hoia selle ravimi kasutamist, kuni tüükad on täiesti puhastunud.

Ärge kasutage seda ravimit kauem kui 16 nädalat. Helistage oma arstile, kui teie tüükad ei koristama, või kui nad lähevad ära ja siis tagasi tulla pärast ravi.

Veregen salvi määrida heledaid riideid ega voodipesu. Vältige salvi nendel pindadel. Kanda tumedat värvi riided, et vältida soovimatut värvimist.

Kuidas ma peaksin kasutama Veregen?

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Toru hoida tihedalt suletud, kui seda ei kasutata.

Võite salvestada salvi külmkapis. Mitte külmutada.

Tavaline annus täiskasvanutele eest Condylomata acuminata

Lokaalselt 3 korda päevas kahjustatud piirkonda

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üledoos Veregen salvi ei eeldata olla ohtlik. Pöörduge arsti attentionPoison Abi joone 222-1222, kui keegi on kogemata võtnud ravimeid.

Vältige ravimi sattumist silma, nina, suu, pärasoole, vagiina või kusiti.

Vältige või võimaldab teisele isikule puudutada nahapinnad pärast olete rakendanud salvi.

Vältige töödeldud nahas päikesevalguse või kunstliku UV-kiirte (solaariumi).

Vältige teiste ravimite või nahahooldusvahendeid alad sa ravida Veregen.

Vältida seksuaalvahekorra ajal on Veregen nahale. Pesta salvi enne vahekorda, isegi siis, kui te kasutate kondoomi. Salvi võib nõrgendada lateksi kummi kondoomi ja see võib murduda.

Kasutades seda ravimit ei kaitse teid kulgeb suguelundite või päraku tüükad teisele isikule naha-to-nahaga või seksuaalvahekord. Rääkige oma arstiga, kuidas turvalisel viisil ülekandumise vältimiseks kondüloomid seksi ajal.

Veregen doseerimisinfo

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Veregen: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Pesta salvi seebi ja veega ning võtke ühendust oma arstiga, kui teil on

raske punetus või turse ravitud nahk

Mis juhtub üleannustamise korral?

raske põletamine, sügelus või valu; või

valus haavandid või villid, kus salvi.

Ühine Veregen kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

Mida tuleks vältida, kui kasutate Veregen?

Kerge punetus või põletamine töödeldud nahk; või

kerge valu, sügelus või ebamugavust.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Ei ole tõenäoline, et teised ravimid võtate suukaudselt või süstida saab mõjutada paikselt Veregen. Kuid paljud ravimid võivad üksteisega suhelda. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid.

2.01.2014-05-01, 08:42:06.

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Condylomata acuminata Imikvimoodkreemiga aktuaalne, Aldara, Condylox interferoon alfa-2b, Zyclara, Podofilox aktuaalne, intron A, sinecatechins aktuaalne

Veregen kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Veregen?

Veregen (sinecatechins aktuaalne)