Vesikoureteraalse refluksi

Vesikoureteraalse refluksi

Mis on Vesikoureteraalse refluksi (VUR)?

Mis on Vesikoureteraalse refluksi (VUR) ?; Kes saab VUR ?; Millised on tüüpi VUR ?; Millised on sümptomid VUR ?; Millised on tüsistused VUR ?; Kuidas VUR diagnoositud ?; Mis muud testid teha laste VUR pea ?; Kuidas on esmane VUR ravida ?; Kuidas on sekundaarne VUR ravida ?; Söömine, Dieet ja Toitumine; Juhib tähelepanu meelest;

Vesikoureteraalse refluksi on ebanormaalne uriini põies ülemiste kuseteede. Kuseteede on keha kanalisatsiooni eemaldamiseks jääkainete ja üleliigse vee. Kuseteede sisaldab kahte neerud, kaks ureters, põie ja kusiti. Veri voolab läbi neerude ja neerud filtreerivad jääkainete ja üleliigse vee, muutes uriini. Uriin liigub mööda kahte kitsast torud nimetatakse kusejuha. Uriin seejärel ladustatakse balloonlike elundi nimetatakse põit. Kui põis tühjeneb, uriin voolab läbi keha läbi toru nimetatakse kusiti allosas põit.

In VUR, uriin võib voolates-tagasijooksu-ühte või mõlemasse ureters ja mõnel juhul ka ühte või mõlemasse neeru. VUR, mis mõjutab ainult üks kusejuha ja neerude nimetatakse ühepoolse refluksi ja VUR, mis mõjutab nii kusejuha ja neerud nimetatakse kahepoolsete refluks.

Kuseteede

Kes saab VUR?

Vesikoureteraalse refluksi esineb sagedamini imikute ja väikelaste, kuid vanemad lapsed ja isegi täiskasvanud ei mõjuta. Umbes 10 protsenti lastest on VUR. 1 uuringuid, mis kinnitavad VUR esineb umbes 32 protsenti vennad-õed haige laps. See määr võib olla nii madal kui 7 protsenti vanemad õed-vennad ja koguni 100 protsenti identsed kaksikud. Need tulemused näitavad, et VUR on pärilik haigus. 2

Tühjendamisega cystourethrogram (VCUG). VCUG on röntgenipilt põie ja kusiti võetud urineerimisel, mida nimetatakse ka urineerimine. Põie ja kusiti on täis eriline värvaine, mida nimetatakse kontrastaine teha kusiti selgelt nähtav. X-ray masin lööb video kontrastaine kui laps urineerib. Protseduur viiakse läbi tervishoiuteenuse osutaja kabinetis, ambulatoorse keskus või haigla poolt röntgenitehnik jälgima radioloog-arst, kes on spetsialiseerunud meditsiinirakendused-, kes siis tõlgendab pilte. Anesteesia ei ole vaja, kuid sedatsioon võib kasutada mõnda last. Seda katset võib näidata kõrvalekallete sees kusiti ja põie .; Radiofarmatseutikumidega cystogram (RNCle). RNCle on teatud tüüpi tuuma skannida, mis hõlmab pannes radioaktiivset materjali põide. Skanner siis tuvastatakse radioaktiivne materjal, kui laps urineerib või pärast põis on tühi. Protseduur viiakse läbi tervishoiuteenuse osutaja kabinetis, ambulatoorse keskus või haiglasse väljaõppega ning pildid on tõlgendanud radioloog. Anesteesia ei ole vaja, kuid sedatsioon võib kasutada mõnda last. RNCle on tundlikumad kui VCUG kuid ei paku nii üksikasjalikult põie anatoomia .; Kõhu ultraheliuuring. Ultraheli kasutab seade, mida nimetatakse andur, mis põrkab ohutu, valutu helilainete välja organite luua pilt oma struktuuri. Kõhu saab ultraheli luua pilte kogu kuseteede, sealhulgas neerude ja põie. Protseduur viiakse läbi tervishoiuteenuse osutaja kabinetis, ambulatoorse keskus või haiglasse väljaõppega ning pildid on tõlgendanud radioloog, narkoosi ei ole vaja. Ultraheli võib kasutada enne VCUG või RNCle kui lapse pere või tervishoiuteenuse osutaja soovib vältida kokkupuudet x-ray kiirguse või radioaktiivse materjali.

imikute diagnoositud raseduse ajal uriini ummistus, mis mõjutavad neerude; noorematele lastele 5-aastastel UTI; laste UTI ja palavik, nimetatakse palavikuga UTI, olenemata vanusest; isased UTI, kes ei ole seksuaalselt aktiivne, olenemata vanusest või palavik; laste perekonnas on esinenud VUR, sealhulgas mõjutatud vend

Kahte tüüpi VUR on primaarne ja sekundaarne. Enamikel juhtudel VUR on primaarsed ja mõjutavad tavaliselt ainult üks kusejuha ja neerud. Primaarse VUR, laps on sündinud kusejuha, mis ei kasva piisavalt pikk ajal lapse arengut emaüsas. Klapp moodustatud kusejuha vajutades vastu põieseinas ei sulgu korralikult, nii uriini refluxes põies kusejuha ja lõpuks neerudele. Seda tüüpi VUR saavad paremini või kaovad kui laps saab vanemaks. Kuna laps kasvab, kusejuha muutub pikemaks ja ventiili funktsioneerimist paraneb.

Teisene VUR tekib siis, kui ummistus, kuseteede põhjustab rõhu suurendamise ja vajutab uriini tagasi üles võetud kusejuha. Laste sekundaarse VUR sageli kahe- refluks. VUR põhjustatud füüsilise defekti tüüpiliselt tuleneb ebanormaalne kordne koe kusiti mis hoiab uriini voolab vabalt läbi põie.

VUR liigitatakse tavaliselt I klassi läbi V, kus I klassi kõige vähem rasked ja klass V on kõige raskemad.

lapsed 5-aastastel ja vanematel UTI; laste UTI kuid palavik; seksuaalselt aktiivsed isased UTI

Esmane VUR tõttu lühendatud kusejuha

võttes urineerida sageli või äkki; pikka aega vahel vannituba külastused; päevasel niisutavad; valu peenises või lahkliha-vahelisel alal päraku ja genitaalide; posturing märgamise vältimiseks; kõhukinnisusega seisund, mille laps on vähem kui kaks roojamist nädalal roojamist võib olla valulik; sooleinkontinentsi-võimetus hoida väljaheites käärsoole ja pärasoole osaks oleva jämesool

Paljudel juhtudel lapse VUR haigusnähud puuduvad. Kui sümptomid esinevad, kõige levinum on kuseteede infektsioon (UTI). VUR võib põhjustada infektsiooni, kuna uriin, mis jääb lapse kuseteede on koht bakterid kasvada. Uuringute kohaselt, et 30 protsenti lastest ja kuni 70 protsenti imikute UTI on VUR. 2

Kui laps VUR saab UTI, bakterid võivad liikuda neeru- ja põhjustada löövet. Armistumine neeru võib seostada kõrge vererõhk ja neerupuudulikkust. Kuid enamik lapsi VUR kes saavad UTI taastuda ilma pikaajalise komplikatsioone.

Millised on tüüpi VUR?

Kõige tavalisem testid diagnoosimiseks kasutatavad VUR hulka

Testimine tehakse tavaliselt

Rohkem infot uriini ummistus imikutel on esitatud theernment tervise teema, uriini ummistumine vastsündinul.

VUR on ebatõenäoline põhjus UTI mõned lapsed, et neid teste ei tehta enne teisi põhjuseid UTI on välistatud

Pärast diagnoosi, laste VUR peaks olema üldise meditsiinilise läbivaatuse, mis sisaldab vererõhku mõõtma, kõrge vererõhk on näitaja neerukahjustuste. Kui mõlemad neerud mõjutatud lapse verd tuleb kontrollida kreatiniini-jääkaine normaalse lihaste lagunemine. Terve neer eemaldada kreatiniini verest; kui neerud on kahjustatud, kreatiniini koguneb verre. Uriin võib testida proteiini olemasolu ja bakterid. Valk uriinis on veel üks märk kahjustatud neerud.

Standard ravi esmase VUR lisanud kiiret ravi kuseteede ja pikaajalises perspektiivis antibiootikumide kasutamist, et vältida kuseteede, mida nimetatakse ka antimikroobsete profülaktikat, kuni VUR läheb ära omal. Antibiootikumid on bakterid võitlevad ravimeid. Operatsioon on kasutatud ka teatud juhtudel.

Mitmed uuringud on tõstatanud küsimusi pikaajaline antibiootikumide kasutamine vältimiseks kuseteede. Uuringud leitud vähe või üldse mitte mõju ennetamiseks neerukahjustuste. Pikaajaline kasutamine võib muuta lapse resistentne antibiootikumi, mis tähendab, et ravim ei toimi nii hästi ja laps võib olla sicker pikem ja võib tekkida vajadus võtta ravimeid, mis on isegi tugevam.

Deflux, et gellike sisaldava vedeliku kompleks suhkrud, on alternatiiviks kirurgia raviks VUR. Väike kogus Deflux süstitakse põieseinas paigale avamist kusejuha. See süst tekitab mõhk kude, mis raskendab uriini voolu tagasi üles kusejuha. Tervishoiuteenuse osutaja kasutab spetsiaalset toru kiigata põie menetluse käigus. Deflux süstimine on ambulatoorse korras teha üldnarkoosis, nii et laps saab koju minna samal päeval.

Millised on sümptomid VUR?

Teisene VUR töödeldakse eemaldades ummistus põhjustades tagasijooksu. Ravi võib hõlmata

noorematele lastele 1-aastased – pidev antibiootikume tuleb kasutada kui laps on ajalugu palavikuga UTI või VUR III astme läbi V, mis oli kindlaks sõelumise kaudu; laste vanemad kui 1 aasta vanustel BBD -continuous antibiootikume tuleb kasutada samas BBD ravitakse laste vanemad kui 1 aasta vanuselt ilma BBD -continuous antibiootikume mida saab kasutada oma äranägemise järgi tervishoiuteenuse osutaja, kuid ei ole automaatselt soovitas siiski kuseteede tuleb kohe ravida

kirurgia; antibiootikumid; vahelduva kateeterdamisseadmed äravooluga põie sisestades õhuke toru, mida nimetatakse kateetri kaudu kusiti põide

Vesikoureteraalse refluksi (VUR) on ebanormaalne uriini põies ülemiste kuseteede .; VUR esineb sagedamini imikute ja väikelaste, kuid vanemad lapsed ja isegi täiskasvanud ei mõjuta. Umbes 10 protsenti lastest on VUR .; Paljudel juhtudel lapse VUR haigusnähud puuduvad. Kui sümptomid esinevad, kõige levinum on kuseteede infektsioon (UTI) .; Kui laps VUR saab UTI, bakterid võivad liikuda neeru- ja põhjustada löövet. Armistumine neeru võib seostada kõrge vererõhk ja neerupuudulikkus .; Tühjendamisega cystourethrogram (VCUG), radionukliidide cystogram (RNC) ja kõhu ultraheli kasutatakse diagnoosimiseks VUR .; Laste VUR tuleks hinnata ka põie / soole häired (BBD). Lapsed, kes on VUR koos mõne BBD sümptomid on suurem risk neerukahjustuste nakatumine .; Standard ravi esmase VUR lisanud kiiret ravi kuseteede ja pikaajalises perspektiivis antibiootikumide kasutamist, et vältida kuseteede, mida nimetatakse ka antimikroobsete profülaktikat, kuni VUR läheb ära omal. Operatsioon on kasutatud ka teatud juhtudel .; Teisene VUR töödeldakse eemaldades ummistus põhjustades tagasijooksu.

Millised on tüsistused VUR?

Eating, toitumine ja toitumishäired ei ole näidatud, et mängida rolli põhjustades või vältimiseks VUR.

National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neeruhaiguste-valitsuse) ja muud osad theernment suse) viima ja toetama uuringuid paljude haiguste ja seisundite.

Mis on ja kas need on teie jaoks õige ?; on osa kliiniliste uuringute ja keskmes kõik meditsiinilised edusammud. otsima uusi võimalusi, et vältida, avastada ja ravida haigust. Teadlased kasutavad ka vaadata teisi aspekte hoida, nagu parandada elukvaliteeti inimeste kroonilised haigused. Uuri välja, kui on õige.

Mis on lahti ?; mis on hetkel avatud ning värvates saab vaadata www.ClinicalTrials.

See teave võib sisaldada sisu, milliseid ravimeid ja kui võtta ette tingimused nad kohtlevad. Kui valmis, selle sisu hulka uusimat kättesaadavat teavet. Uuendusi või küsimusi mingeid ravimeid, võtke ühendust USA Food and Drug Administration tasuta at 1-888-INFOernment (1-888-463-6332) või külastada wwwernment. Pöörduge oma arsti poole lisainformatsiooni.

Kuidas VUR diagnoositakse?

U.S.ernment ei toeta ega soosi ühtegi konkreetset kaubandusliku toote või firma. Trade varalisi või firma nimetusi käesolevas dokumendis kasutatakse ainult sellepärast, et neid peetakse vajalikuks seoses esitatud teave. Kui toode ei ole mainitud, tegevusetus ei tähenda ega tähenda, et toode ei vasta nõuetele.

Mis muud testid ei laste VUR vaja?

Kuidas on esmane VUR ravida?

Theernment tänab; Robert L. Chevalier, Dr. Ülikooli Virginia

Kuidas on sekundaarne VUR ravida?

juuni 2012

Söömine, Dieet ja Toitumine

Juhib tähelepanu meelest