vidarabiini oftalmoloogilised

Therapeutic Klass: viirusevastane

Kasutab vidarabiini

Farmakoloogilise Klass: antimetaboliit

Keemiline Klass: puriinnukleosiidfosforülaasi Analog

Vidarabiini on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest vidarabiini järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon vidarabiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine vidarabiini lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades, see ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine vidarabiini eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Enne Kasutades vidarabiini

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutada

Ärge kasutage vidarabiini sagedamini või kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada probleeme silmadega. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult vaigistamiseks kasutades vidarabiini täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie sümptomid on kadunud. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus vidarabiin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste vidarabiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse vidarabiini rakendada seda võimalikult kiiresti. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Pärast pealekandmist silmasalvidena tavaliselt põhjustada nägemise hägustada paar minutit.

On väga oluline, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga. Kui teie sümptomid halvenevad, pidage nõu oma arsti varem.

vidarabiini võib põhjustada silmade muutuda valgus- kui nad tavaliselt. Päikseprillidega ning vältida liiga ereda valguse võib aidata vähendada ebamugavust.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine vidarabiini

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal vidarabiini

 või minna liituda vidarabiini tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

vidarabiini kõrvaltoimed

vidarabiini oftalmoloogilised