vincasar pfs

Ainult intravenoosseks; surmav, kui antud intratekaalselt. Intravenoosne nõela või kateetri tuleb korralikult äri- enne vinkristiin süstitakse lekke ümbritsevasse koesse võib põhjustada märkimisväärset ärritust. Selle ilmnemisel tuleb süstimine kohe lõpetada ja järelejäänud osa annusest tuleb seejärel viiakse teise veeni. Kohalik süsti hüalurionidaasi ja kohaldamise mõõduka soojusega alal lekke aidata hajutada narkootikumide ja arvatakse, et vähendada ebamugavust ja võimalust tselluliit.

Kasutab Vincasar PFS

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: mitootiline inhibiitor

Vinkristiin häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka vinkristiin muid toimeid esineb ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud, nagu juuste väljalangemine, ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned toimed ei pruugi ilmneda kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse.

Enne ravi alustamist vinkristiin, teie ja teie arst peaks rääkima hea seda ravimit teeb samuti riske kasutamist.

Vinkristiini manustatakse ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Vincasar PFS

See ravim on testitud lastel ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel.

Närvisüsteemi toimed võivad olla tõenäolisem eakatel kes on tavaliselt tundlikumad mõju vinkristiin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad vinkristiin. See ei pruugi olla omased Vincasar PFS. Palun lugege hoolikalt.

Vinkristiini on sageli antud koos teatud teiste ravimitega. Kui te kasutate ravimite kombinatsioon, see on oluline, et te saada igaüks õigel ajal. Kui te võtate mõnda neist ravimitest suu, küsige tervishoiutöötaja aitavad teil planeerida nii, et võtta neid õigel ajal.

Kuigi sa kasutad seda ravimit, võib see olla vajalik täiendavat vedelikutarbimist nii, et teil läheb rohkem uriini. See aitab vältida probleeme neerudega ja hoida oma neerusid toimib hästi. Küsige oma arstilt, kui see on vajalik teile.

See ravim põhjustab mõnikord iiveldus ja oksendamine. Kuid see on väga oluline, et te jätkuvalt saada ravimit, isegi siis, kui te tunnete end halvasti. Küsige tervishoiutöötaja võimalusi, et vähendada nende mõju.

Vinkristiini põhjustab sageli kõhukinnisus ja kõhukrambid. Arst võib teil võtta lahtistit. Samas ei otsusta neid ravimeid ise ilma arstiga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et vinkristiin töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Õige kasutamine vinkristiini

Kuigi sa ravitakse vinkristiin ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Vinkristiini võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida. Teised inimesed elavad oma majapidamises ei tohiks võtta või ei peaks olema hiljuti suukaudse poliomüeliidi vaktsiini, kuna on olemas võimalus, võiksid nad läbida polioviirus sisse logida. Samuti vältida teiste isikute, kes on võtnud suukaudse poliomüeliidi vaktsiini. Ärge neile lähedal, ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui te ei saa võtta neid ettevaatusabinõusid, mida tuleks kaaluda seljas kaitsva näomaski, mis katab nina ja suu.

Kui vinkristiin kogemata imbub läbi veeni, millesse on süstitud, see võib kahjustada teatud kudede ja põhjustada löövet. Rääkige oma arstile või õele kohe, kui märkate punetust, valu või turse kohas süsti.

Koos nende vaja toime, ravimite nagu vinkristiin võib mõnikord põhjustada kõrvaltoimeid nagu veri probleemidele, närvisüsteemi probleemidele, juuste väljalangemine, ja teisi kõrvaltoimeid. Need ja teised on kirjeldatud allpool. Ka sellepärast, et need ravimid toimivad organismis, on olemas võimalus, et nad võivad põhjustada soovimatuid tagajärgi, mis ei pruugi ilmneda alles kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse. Arutage neid võimalikke mõjusid oma arstiga.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Muud kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. See ravim põhjustab tihti ajutine juuste väljalangemine. Pärast ravi vinkristiin on lõppenud või mõnikord isegi ravi ajal, peaks normaalne juuksekasv tagasi.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Vincasar PFS

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Äge müeloidne leukeemia vinkristiin, tsütarabiin, daunorubitsiinist, idarubitsiiniga, onkoviin

Vincasar PFS kõrvaltoimed

Vincasar PFS (vinkristiin)

Äge lümfoidne leukeemia prednisooni, metotreksaat, tsüklofosfamiid, Cytoxan, vinkristiin, deltasoon

Neuroblastoom tsisplatiin, doksorubitsiin, vinkristiin, adriamütsiin Platinol, onkoviin

Rhabdomyosarcoma vinkristiin, daktinomütsiin, onkoviin, Cosmegen

 või minna liituda Vincasar PFS tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.