VISTIDE’t

Äge neerupuudulikkus tulemuseks dialüüsi ja / või kaasa surma ei ole teatatud. Kasutage intravenoosse prehüdreerimist füsioloogilise lahusega ja probenetsiidi iga tsidofoviiri manustamist vähendada nefrotoksilisusega. Monitor neerufunktsiooni 48 tunni jooksul enne iga annusega ja annus sobivaks. Cidofovir on vastunäidustatud patsientidel, kes saavad teiste nefrotoksiliste. Neutropeenia on täheldatud; jälgida neutrofiilide arv ravi ajal. Cidofovir oli kantserogeenne, teratogeenne ja põhjustas hüpospermiat loomkatsetes.

Kasutab Vistide

Therapeutic Klass: viirusevastane

Keemiline Klass: Tsütosiin nukleosiidi analoogi

Cidofovir kasutatakse sümptomite raviks (CMV) infektsiooni silmade (CMV retinitis) patsientidel, kellel on omandatud immuunpuudulikkuse sündroomi (AIDS). Cidofovir ei ravi see silmapõletik, kuid see võib aidata hoida sümptomid sagenemist.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Cidofovir võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud võimalik vähki ja probleeme laste saamisel hiljem. Seetõttu on eriti oluline, et te arutada lapse arsti hea, et see ravim võib teha ka riske kasutamist.

Enne Kasutades Vistide

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine tsidofoviirravi eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Et saada parimaid tulemusi, tsidofoviirravi tuleb täieliku töötlemise aeg. Ka see ravim töötab paremini, kui esineb pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, tsidofoviirravi tuleb regulaarselt määrata.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab iga vere probleeme, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

On väga oluline, et teie silmaarst (silmaarsti) kontrollida oma silmi regulaarselt külastab, sest see on ikkagi võimalik, et teil on mõned nägemise kaotus ajal tsidofoviirravi ravi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Taolised ravimid tsidofoviirravi võib mõnikord põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid nagu veri probleeme ja neeruprobleemid; need on kirjeldatud allpool. Cidofovir on leitud ka põhjustada vähki loomadel ning on olemas võimalus see võiks põhjustada vähki ka inimestel. Arutage neid võimalikke kõrvalmõjusid arstiga.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Vistide

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

CMV Retinitis Valcyte’iga, gantsükloviirina valgantsikloviiri, tsidofoviirravi, foskarnetiga, Foscavir, Cytovene, fomivirsen oftalmoloogilised, Vitrasert

Rõugevaktsiin Reaction tsidofoviirravi

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Vistide

 või minna liituda Vistide tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Vistide kõrvaltoimed

Vistide (tsidofoviirravi)