vivotif

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab Vivotif

Kõhutüüfust on väga haruldane Ameerika Ühendriigid (USA) ja teised maailma piirkondades, mis on hea vesi ja kanalisatsioon (jäätmete) süsteemid. Siiski on probleemiks maailma osades, et ei ole selliseid süsteeme. Kui olete reisil teatud riikides või äärealadel, tüüfusevaktsiinile aitab teid kaitsta tüüfuse palavik. USA CDC soovitab olla ettevaatlik järgmistel aladel maailma

Tüüfusevaktsiinile võtta suu kaudu aitab vältida kõhutüüfust, kuid ei anna 100% kaitset. Seetõttu on väga oluline, et vältida nakatunute ja toitu ja vett, mis võivad olla nakatunud, isegi kui te olete võtnud vaktsiini.

Et saada parim võimalik kaitse tüüfuse, tuleb täita vaktsiini annustamisskeemi (kõik 4 vaktsiini annuse) vähemalt 1 nädal enne reisi aladele, kus võite kokku puutuda tüüfuse.

Kui sul reisivad korrapäraselt maailma osades, kus tüüfus on probleem, sa peaksid korduva (kordus) vaktsiini annus iga 5 aasta tagant.

Tüüfusevaktsiinile on saadaval ainult tervishoiutöötaja.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Vivotif

Tüüfusevaktsiinile ei soovitata imikutele ja lastele kuni 6-aastastele. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine tüüfusevaktsiinile lastel 6-aastased ja üle koos kasutamiseks teistes vanuserühmades, see vaktsiin ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme nende lapsed kui ta seda teeb täiskasvanud.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine tüüfusevaktsiinile eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades, see vaktsiin ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui teil on selle vaktsiini saamist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole tavaliselt soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

On oluline, et kõik 4 vaktsiiniannuse võetakse täpselt vastavalt juhendile. Kui kõik annused ei võeta või kui annused ei võeta õigel ajal, võib vaktsiin ei tööta korralikult.

Vaktsiin kapslid on mõeldud lahustuda sooled. Seetõttu tuleb neid kontrollida, et veenduda, et nad ei ole katki või pragunenud, kui te võtate neid. Kui mõni on katki või pragunenud, siis tuleb need asendada.

Tüüfusevaktsiinile tuleb hoida külmkapis temperatuuril vahemikus 2 ja 8 kraadi C (35,6 ja 46,4 kraadi F) üldse korda. Kui vaktsiin seisma toatemperatuuril, kaotab ta selle tõhusust. Seega pidage meeles, et asendada Kasutamata vaktsiin külmkapis vahega.

Iga vaktsiini annus tuleb võtta umbes 1 tund enne sööki. Võtke külmetuse või leiges jooki, mis on temperatuuril, mis ei ületa kehatemperatuuri (nt 37 ° C või 98,6 kraadi F).

Neelake kapsel alla tervelt. Ärge närige seda enne neelamist. Samuti neelata kapsel niipea kui võimalik pärast paned ta suus.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Kui te ei mäleta unustatud annus alles järgmisel päeval, võtke vahelejäänud annust sel ajal ja ajatada oma iga-muid-päevase doosiga siis. Oluline on, et seda vaktsiini võetakse täpselt nii nagu, et ta saaks teile kõige kaitset tüüfus.

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Õige kasutamine Vivotif

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Öelge kõik oma arstid, et te olete võtnud selle vaktsiini, kui te kavatsete saada muud elusvaktsiinideks 1 kuu jooksul pärast viimast annust.

Kui teil on selle vaktsiini saamist, ei võta tsükloguaniil (Paludrine (R)) ühe meditsiinis (pole USA) vähemalt 10 päeva pärast viimast annust.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Vivotif

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Tüüfuse profülaktika tüüfusevaktsiinile, elada, Vivotif Berna Vaktsiin, Typhim Vi, Vivotif Berna

Vivotif kõrvaltoimed

tüüfusevaktsiinile, live