VPRIV

Mis on VPRIV?

Gaucher ‘tõbi on geneetiline haigus, mille puhul organism puudub ensüüm vaja murda teatud rasvained (lipiidid). Lipiidid võivad koguneda organismis, mis põhjustab selliseid sümptomeid nagu kerged verevalumid või verejooks, nõrkus, aneemia, luude või liigeste valu, suurenenud maks või põrn või nõrgenenud luud, mis on kergesti praguneb.

VPRIV võib parandada seisukorras maksa, põrna, luust ja vererakkude inimeste I tüüpi Gaucher ‘tõbi, aga VPRIV ei ravi see tingimus.

Mõned inimesed saavad VPRIV süsti on olnud reaktsioon teel (kui ravimit süstitakse veeni). Enamik reaktsioone on kerged. Kuid öelge oma hooldaja kohe, kui tunnete pearinglust, iiveldust, uimasus, higine, sügelevad, hingeldus, või on kiire pulss, rinnus või hingamisraskus süstimise ajal. VPRIV ei ravi Gaucher ‘tõbi.

oluline info

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada VPRIV kui te olete allergiline alfavelaglütseraasile.

VPRIV eeldatavalt ei kahjusta loodet. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas alfavelaglütseraasile eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Enne selle ravimi saamist

VPRIV ei ole heaks kiidetud kasutamiseks igaüks nooremad kui 4 aastat vana.

VPRIV süstitakse veeni kaudu IV. Tervishoiuteenuse osutaja teile seda süsti.

VPRIV tuleb aeglaselt ja veenisisene infusioon võib võtta vähemalt 1 tund.

VPRIV tavaliselt igal teisel nädalal. Järgige oma arsti doseerimisjuhiste väga hoolikalt.

Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi.

Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid muutusi kaal. VPRIV annused põhinevad kaalu (eriti lastele ja noortele), ja kõik muutused võivad mõjutada annust.

Tavaline annus täiskasvanutele Gaucher ‘tõve

Algannus patsientidele naiivne ensüümasendusravile (ERT): 60 ühikut / kg IV iga kahe nädala tagant; Üleminek imiglütseraasiks et VPRIV: patsiendid ravitakse hetkel stabiilses annuses imiglütseraasiks võib vahetada, alustades seda ravimit eelmise imiglütseraasiannust 2 nädalat pärast viimast imiglütseraasiannust .; Kommentaarid; -See Ravimit tuleb manustada 60-minutilise veenisisese infusioonina järelevalve all tervishoiutöötaja .; Kasuta: Pikaajalise ERT patsientidele 1. tüüpi Gaucher ‘tõve

Tavapärane Pediatric Annus Gaucher ‘tõbi

4-aastane või vanem; Tuleks alustada annus patsientidele naiivne ERT: 60 ühikut / kg IV iga kahe nädala tagant; -Switching Alates imiglütseraasiks et VPRIV: patsiendid ravitakse hetkel stabiilses annuses imiglütseraasiks võib vahetada, alustades seda ravimit eelmise imiglütseraasiannust 2 nädalat pärast viimast imiglütseraasiannust .; Kommentaarid; -See Ravimit tuleb manustada 60-minutilise veenisisese infusioonina järelevalve all tervishoiutöötaja .; Kasuta: Pikaajalise ERT patsientidele 1. tüüpi Gaucher ‘tõve

Helistage oma arstile juhiseid, kui te ei pane kohtumine oma VPRIV süsti.

Kuna seda ravimit manustab tervishoiutöötaja meditsiiniasutuses seade, üledoosi on ebatõenäoline.

Järgige oma arsti juhiseid mingeid piiranguid toidu, joogi või tegevus.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni VPRIV: lööve; palavik; ebamugavustunne rinnus, hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Mõned kõrvaltoimed võivad tekkida süstimise ajal. Öelge oma hooldajale kohe, kui tunnete pearinglust, iiveldust, uimasus, sügelevad, higine või on kiire südametegevus, rinnus või hingamisraskus.

Ühine VPRIV kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

peavalu

pearinglus, väsimus

Kuidas VPRIV andnud?

iiveldus, kõhuvalu

liigesevalu, seljavalu; või

palavik.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Teised ravimid võivad suhelda alfavelaglütseraasile, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

2.01.2015-09-24, 00:23:01

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Gaucher ‘tõve Zavesca’le imiglütseraasiks, Cerezyme’le, Elelyso, Cerdelga, alfavelaglütseraasile, taliglucerase alfa, eliglustat, miglustaati

VPRIV doseerimisinfo

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Mida tuleks vältida saamise ajal VPRIV?

VPRIV kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad VPRIV?

VPRIV (alfavelaglütseraasile)