Wellbutriin xl

On suurenenud suitsidaalse mõtlemise ja käitumise lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel antidepressante. Monitor süvenemise ja suitsidaalsete mõtete ja käitumise. Tõsine neuropsühiaatrilised juhtudest on teatatud patsientidel, kes võtavad BUPROPIOON suitsetamisest loobumise. Järgige kõiki patsiente neuropsühiaatrilised mõju, isegi kui nad ei kasuta bupropioon suitsetamisest loobumise.

Enesetapumõtted ja käitumine lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel on teatatud antidepressandid. Tuleb patsienti hoolikalt jälgida kliinilise halvenemise ja suitsiidimõtteid ja käitumist, nõustada peresid ja hooldajaid vaja jälgida ja suhtlemine Väljakirjutamisõigust. BUPROPIOON amiinhüdrobromiid ole heaks kiidetud suitsetamisest loobumisel, kuid tõsine neuro on esinenud ajal ja pärast ravi lõpetamist võtvatel patsientidel BUPROPIOON suitsetamisest loobumise. Järgige kõiki patsiente neuropsühiaatrilised reaktsioone ning patsiendid peavad otsekohe arsti poole, kui sellised reaktsioonid tekivad.

Kasutab WELLBUTRIN XL

Therapeutic Klass: Antidepressant

Keemiline Klass: aminoketoonile

Bupropioonil müüakse erinevate kaubamärkide all. Kui te juba võtate ravimeid depressiooni või aidata teil suitsetamisest loobuda, arutage seda oma arstiga enne bupropioon. On väga oluline, et te saada ainult ühe retsepti korraga Bupropioonil.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Wellbutriin XL

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju bupropioonil lastel. Uuringud teiste ravimid, mida kasutatakse depressiooni on näidanud, et mõned lapsed, teismelised ja noored täiskasvanud mõtlevad enesetapule või enesetapukatseid, kui nende ravimite võtmine. Kuna see potentsiaal soovimatut mõju, kasutamine lastel ei ole soovitatav.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga bupropioonil eakatel. Kuid eakad patsiendid võivad olla tundlikumad ravimi toime ja on tõenäolisem, et on vanusega seotud probleeme neerude või maksaga, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saavatel patsientidel bupropioon.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad bupropioon. See ei pruugi olla omased Wellbutriin XL. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Tablett tuleb neelata tervelt. Ärge murda, purustada, lõhe, või närida.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma. Aga kui sul on iiveldus, võtke ravimit koos toiduga.

Osa laiendatud vabastav tablett võib imenduda teie väljaheide. See on normaalne ja ei ole midagi muretseda.

Kasutamine Zyban® tabletid

Õige kasutamine bupropioonil

Kui teil on unehäired (insomnia), ei tohi seda ravimit liiga lähedal magamaminekut.

Kui te kasutate seda ravimit, et vältida depressiooni Talvedepressioon, võtab ta sügisel hooaega enne sümptomite teket. Jätka ravimi kasutamise kaudu talveperioodil ja varakevadeni.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te võtate Wellbutriin XL® pikendatud vabanemisega tablett ja te unustate annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Wellbutriin XL

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Arst kontrollib teie korrapäraseks külastused, eriti esimese paari kuu jooksul, et te võtate seda ravimit.

Ärge võtke bupropioon koos monoaminooksüdaasi (MAO) inhibiitorite (nt isocarboxazid [Marplan®], linesoliidravi [Zyvox®], metüleensinisest süsti, fenelsiin [Nardil®], selegiline [Eldepryl®], tranüültsüpromiin [Parnate®]). Ärge alustage bupropioon ajal 2 nädalat pärast te lõpetate MAO inhibiitor, ja alles 2 nädalat pärast bupropioonravi katkestamist enne kui alustavad MAO inhibiitor. Kui te võtate neid koos või ei oota 2 nädalat, siis võib olla segadust, ärrituvus, rahutus, mao või soolestiku sümptomeid, äkki kõrge kehatemperatuur, väga kõrge vererõhk või raske krambid.

Teie vererõhk võib tõusta väga kõrgele, kui te kasutate seda ravimit. See võib põhjustada peavalu, peapööritust, või ähmane nägemine. Võib-olla peate mõõta oma vererõhku kodus. Kui te arvate, et teie vererõhk on liiga kõrge, siis helistage kohe oma arstile.

Bupropioonil võivad mõned inimesed olla ärritunud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Veenduge, et arst teaks, kui teil on unehäired, ärrituvad kergesti, on suur tõus energia, või hakata tegutsema hoolimatu. Samuti rääkige arstile, kui teil on ootamatu või tugevad tunded, nagu närvilisus, vihane, rahutu, vägivaldne või hirmul. Kui teie või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, näo, keele või kõri, hingamisraskused või valu rinnus.

Wellbutriin XL kõrvaltoimed

Wellbutriin XL (bupropioon)

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad selle ravimiga.

Joomine alkohoolsete jookide tuleks piirata või vältida, kui võimalik, bupropioonravi. See aitab vältida krampe.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel on vale enesetunnet, või unine, uimane või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui olete unine, uimane või vähem tähelepanelik.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikult. See on vähendada võimalust, millel on teatud kõrvaltoimeid, kui te lõpetate ravimi, nagu agitatsioon, ärevus, pearinglus, tunne pidev liikumine ise või selle ümbrus, peavalu, suurenenud higistamine, iiveldus, värinad või värisemine, unehäired või kõndimine või ebatavaline väsimus.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

See ravim võib põhjustada muutusi oma isu või kaal. Arst võib pidada vajalikuks, et kontrollida oma kaalu regulaarselt.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Depressiooniga trasodoonil, sertraliin, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac, Wellbutriin, fluoksetiin

Depressioon Xanax, trasodoonil, tsitalopraam, sertraliin, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac

Talvedepressioon bupropioonil Budeprion XL