Xareltoga

Enneaegne katkestamine tahes antikoagulandi, sealhulgas rivaroksabaaniga, suureneb risk tromboosi juhtude. Et vähendada seda riski, leiavad ulatus teise antikoagulandi kui rivaroksabaaniga lõpetatakse muul põhjusel kui patoloogiline verejooks või lõpetamist ravikuuri. Epiduraal või seljaaju hematoomid, mis võivad põhjustada pikaajalist või püsivat paralüüsi, on esinenud patsientidel, keda raviti rivaroksabaaniga kes saavad Neuraksiaalanesteesia või toimumas spinaalpunktsiooni. Optimaalne aeg vahel Rivaroksabaani ja neuraksiaalset menetlused ei ole teada. Faktorid, mis võivad suurendada riski haigestuda neid hematoomid on järgmised: kasutatakse püsivaid epiduraalkateetreid; ravimite samaaegne kasutamine, mis mõjutavad hemostaasi, nagu mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, trombotsüütide inhibiitoreid või teisi antikoagulante või ajalugu traumaatilise või korduva epiduraal või spinaalpunktsiooni, seljaaju deformatsioon, või selgroo operatsioon. Jälgima patsiente sageli neuroloogiliste häirete. Kui neuroloogilised kompromiss tuleb kiiresti ravi on vajalik. Mõtle riskid / kasu enne neuraksiaalset sekkumine patsientidel antikoagulantravi või tuleb tromboosiprofülaktikaks antikoagulante.

Kasutab Xareltoga

Therapeutic Klass: Hüübimisvastane

Farmakoloogilise Klass: Factor Xa inhibiitor

Rivaroxabanum kasutatakse ka insuldi ja trombide patsientidel teatud südamerütmi probleemi (nt nonvalvular kodade virvendus).

Rivaroxabanum on faktor Xa inhibiitor, antikoagulanti. See toimib, vähendades hüübimist vere võimet ning aitab ära hoida kahjulikke trombide tekkimist veresoontes.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Xareltoga

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju rivaroksabaaniga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Rivaroksabaanravi eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus verejooksu ja vere hüübimise häired ja vanusega seotud neeruhaigus, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide rivaroksabaaniga.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

10 mg tablette võib võtta koos toiduga või ilma. 15 ja 20 mg tablette tuleb võtta koos toiduga. Ka seda ravimit võtta samal ajal iga päev.

Kui te ei saa tabletti neelata kogu

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Kui te võtate seda ravimit üks kord päevas: Kui te unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik samal päeval. Võtke järgmine annus ettenähtud ajahetkel järgmisel päeval.

Kui te seda ravimit võtta 2 korda päevas raviks tromb: Kui te unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik samal päeval. Sul võib võtta 2 annust samal ajal, et korvata vahelejäänud annust. Seejärel võtke regulaarselt annuseid järgmisel päeval.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine Xareltoga

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vereanalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

Sul võib veritseda või sinikate, kui te kasutate seda ravimit. Eemale töötlemata spordi- või muudes olukordades, kus võid muljutud, lõigata või vigastada. Ole ettevaatlik, kui kasutate teravate esemete, sealhulgas pardlid ja küüne kääridega. Vältida nina korjamine ja jõuline nina puhub.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada verejooksu probleeme. See risk on kõrgem kui sul on kateetri selg valu ravim või anesteesia (mõnikord nimetatakse “epiduraal”) või kui teil on probleeme neerudega. Verejooksu risk suureneb, kui teie neeruprobleemid süveneda. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on ebatavaline verejooks või nahaalune verevalum, must, tõrva meenutav väljaheide, veritsevad igemed, veri uriinis või väljaheites, tundetust või nõrkus sääred või punetavad laigud nahal.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on vähenenud uriinieritus, segadus, peapööritus, iiveldus, kehakaalu kiiret, näo, pahkluude või käte või ebatavaline väsimus või nõrkus pärast ravimi. Need võivad olla sümptomid tõsine neeruhaigus.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Xareltoga

Ole ettevaatlik, kui kasutate regulaarselt hambaharja, hambaniiti või hambatikuga. Teie arst, hambaarst või õde võib soovitada muul viisil puhastada hambaid ja igemeid. Pöörduge arsti enne, kui hambaarsti töö.

Ärge äkki lõpetate ravimi võtmise ilma arstiga. Nii võib suurendada riski insuldi.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal selle ravimiga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Xareltoga kõrvaltoimed

Xareltoga (rivaroksabaaniga)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine ajalugu 04 aastat FDA heaks 2011

Kodade virvendus digoksiin, diltiaseem, propranolool, Cardizem, sotaloolil, flekainiidiga

Süvaveenitromboos Eliquis, Pradaxas Lovenox, enoksapariinile, hepariin, apixaban

Kopsuemboolia Korduv sündmus varfariini tarvitamist rivaroksabaaniga, Jantoven

Süvaveeni tromboos, profülaktika Eliquis, Pradaxas Lovenox, enoksapariinile, hepariin, apixaban