zegerid OTC

Valitsus kiidab Zegerid OTC

Üldnimetus: omeprasool ja naatriumvesinikkarbonaadi; Heakskiitmise kuupäeva: 1. detsember 2009; Ettevõte: Merck & Co ja Santarus Inc .; Ravi: Kõrvetised

Zegerid OTC on prootonpumba inhibiitor (PPI), kõige tugevam ja kõige tõhusam klassi happesust vähendavate ravimitega saadaval korduvalt kõrvetised. Zegerid OTC kohtleb sagedased kõrvetised, kontrollides ja allasurumine happe terve 24 tundi, kogu päeva ja kogu öö. Zegerid OTC sisaldab patenteeritud kahesuguse koostisosa valem, mis kombineerib retsepti happesust vähendavad ravimi (omeprasool) naatriumvesinikkarbonaadi mis kaitseb omeprasooli alates maohappe.

Zegerid OTC sisaldab kombinatsiooni omeprasooli ja naatriumvesinikkarbonaadi. Omeprasool aitab vähendada maohappe toodab. Naatriumvesinikkarbonaat on antatsiidkoostist mis tõstab pH magu hoida omeprasool lagunedes maos hapet.

Mis on Zegerid OTC?

Zegerid OTC kasutatakse raviks sagedased kõrvetised (kõrvetised, mis tekib 2 või enam päeva nädalas).

Zegerid OTC saab muuta seda, kuidas oma keha neelab või kõrvaldab teatud teiste ravimitega. Rääkige oma arstile kõikidest retseptidest ja ravimitest, mida kasutate. See hõlmab vitamiinid, mineraalid, taimsed ravimid ja teiste arstide poolt. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

Zegerid OTC sisaldab naatriumvesinikkarbonaat, vormi soola. Iga kapsel sisaldab samaväärne 303 mg naatriumi. Kui te olete madala soolasisaldusega või madala naatriumisisaldusega dieedil, siis ei pruugi olla võimalik kasutada Zegerid OTC. Rääkige oma arstiga.

Võtke Zegerid OTC veega tühja kõhuga, vähemalt 1 tund enne söömist sööki.

oluline info

Allergia märguanne: Ärge kasutage, kui te olete allergiline omeprasool.

Ärge kasutage Zegerid OTC kui teil on

Need võivad olla märgid raskemas seisukorras. Pöörduge arsti poole.

Küsige oma arstiga enne Zegerid OTC kui teil on

Zegerid OTC sisaldab naatriumvesinikkarbonaat, vormi soola. Iga kapsel sisaldab samaväärne 303 mg naatriumi. Kui te olete madala soolasisaldusega või madala naatriumisisaldusega dieedil, siis ei pruugi olla võimalik kasutada Zegerid OTC. Rääkige oma arstiga.

See ravim võib olla kahjulik sündimata lapsele. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal. Omeprasool võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Ärge kasutage Zegerid OTC ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last.

Juhised kasutamiseks

14-Day Ravikäigu

Korduv 14-päevase ravikuuri (vajadusel)

Lõpetage kasutamine ning pöörduge oma arsti, kui

Võtke Zegerid OTC ainult suunata. Ärge võtke seda suuremates annustes või kauem kui soovitatav. Alati järgida pakendi sildil.

Hoidke seda ravimit toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Kui on peaaegu aeg võtta järgmine annus, jätke unustatud annus vahele ja võtke ravimit järgmisel tavapäraselt planeeritud ajal. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole, kui te arvate, et olete kasutanud liiga palju seda ravimit.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla segasus, uimasus, nägemishäired, kiirenenud südamerütm, higistamine, suukuivus, iiveldus või oksendamine.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on mõni neist tõsistest kõrvaltoimetest

Vähem tõsised Zegerid OTC kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

Enne ravimi võtmist

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Küsige nõu arsti või apteekriga enne kasutamist, kui te kasutate

Apteeker võib anda rohkem informatsiooni Zegerid OTC.

kroskarmelloosnaatrium, FD & C sinine nr 1, želatiin, magneesiumstearaat, farmaatsia- tint, polüsorbaat 80, titaandioksiid

Saadavus OTC üle leti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

GERD omeprasool, pantoprasooli, Nexium, ranitidiin, Prilosec, Protonix, famotidiin Zantac, Dexilant, lansoprasool, esomeprasooli Prevacid, Pepcid, Aciphex, rabeprazole, tsimetidiin, Mylanta Tagamet, Prilosec OTC, Zantac 150, Zegerid, dexlansoprazole, Pepcid AC, AXID®

Kuidas ma peaksin Zegerid OTC?

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Zegerid OTC kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Zegerid OTC?

Zegerid OTC (omeprasool / naatriumvesinikkarbonaat)

Muu info

abiained