Zivi-aflibercept intravenoosse

Tugevasti ohustatud haavade paranemist võib toimuda; katkestamist on nõutav. Peatada ravi vähemalt 4 nädalat enne plaanilist operatsiooni, ja ei jätkata vähemalt 4 nädalat pärast suurt operatsiooni ja kuni kirurgilise haava täieliku paranemiseni. Raske ja mõnikord surmaga lõppenud verejooks, sealhulgas seedetrakti verejooksu on täheldatud, on vajalik jälgimine. Mitte manustada, kui raske verejooks. Seedetrakti perforatsioon sealhulgas surmajuhtumid võivad tekkida; katkestamist on nõutav.

Kasutab Zivi-aflibercept

Zivi-aflibercept tuleb manustada ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest Zivi-aflibercept järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon Zivi-aflibercept või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Zivi-aflibercept süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Zivi-aflibercept süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid tagajärgi (nt kõhulahtisus, dehüdratsioon), mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega Ziv-aflibercept süstimist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades Zivi-aflibercept

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise Zivi-aflibercept. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle Zivi-aflibercept haiglas või vähiravi keskus. Zivi-aflibercept antakse läbi nõel veeni ja antakse koos teiste vähiravimite.

Teie arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

Arst kontrollib teie verd, uriini ja vererõhku regulaarselt ajal, kui saate Zivi-aflibercept. Võib ka olla, et jälgida teie vererõhku kodus. Kui te märkate muutusi oma normaalne vererõhk, helistada arstile.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või teie partner on plaanis rasestuda. Zivi-aflibercept võib põhjustada viljakuse probleeme meeste ja naiste vahel. Sa pead kasutama efektiivset rasestumisvastast ajal, kui saate meditsiin ja vähemalt 3 kuud pärast viimast annust. Rääkige oma arstiga rasestumisvastaseid.

Zivi-aflibercept võib suurendada oma võimalusi võttes veritsus probleeme. Helistage oma arstile kohe, kui märkate verejooksu, nagu verine või must, tõrva meenutav väljaheide, veri uriinis, peapööritus, hingeldus või oksendamine verd, mis näeb välja nagu kohvipaksu.

Helistage oma arstile kohe, kui teil on raske kõhulahtisus, iiveldus, oksendamine või kõhuvalu. Need võivad olla sümptomid tõsine mao probleem.

Zivi-aflibercept võib mõjutada teie keha ravib lõigete ja haavad. Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate Zivi-aflibercept. Mõnikord tuleb peatada kasutades Zivi-aflibercept mitu nädalat enne operatsiooni ajal.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on peavalu, krambid, nägemishäired või muud nägemishäired. Need võivad olla sümptomid haruldaste ja raskete aju seisund, mida nimetatakse pöörduv tagumist leukoentsefalopaatiaks sündroom (RPLS).

Zivi-aflibercept võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Õige kasutamine Zivi-aflibercept

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pärasoolevähi Avastin, Xelodas fluorouratsiili, kapetsitabiini, leukovoriinhapet bevatsizumab oksaliplatiini, Erbitux irinotekaani, Betaseronm tsetuksimab Lonsurf, Stivarga, Levamisooli, Cyramza, Eloxatin, Regorafeniib, ramucirumab, Vectibix’il, Camptosar’ile, Fusilev, beeta-1b, panitumumabivastaste , levoleucovorin kaltsiumi, Adrucil

 või minna liituda Zivi-aflibercept tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Zivi-aflibercept

Zivi-aflibercept kõrvaltoimed

Zivi-aflibercept