Zyvox intravenoosse

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab Zyvoxid’i

Keemiline Klass: oksasolidinoonderivaadid

Linesoliidravi kuulub perekond nimetatavate ravimite antibiootikume. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid see ravim ei toimi nohu, gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all arst.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga linesoliidravi süsti lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga linesoliidravi süsti eakatel.

Enne Kasutades Zyvoxid’i

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda ravimit haiglas. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid 30 kuni 120 minutit.

Arst annab teile või teie lapsele mõne annustest kuni teie seisund paraneb, ja siis lüliti sul suulise ravim, mis toimib samal viisil. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps tihedalt ajal, kui saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Sa ei tohi seda ravimit, kui teil või teie lapsel on kasutanud MAO inhibiitoreid (MAOI), nagu isocarboxazid, fenelsiin Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate® jooksul viimase 14 päeva jooksul. Samuti ärge kasutage seda ravimit, kui teil või teie lapsel on samuti kasutades järgnevaid ravimeid: buspirooniga (Buspar®), dobutamiinile (Dobutrex®), dopamiin (Intropin®), adrenaliini (Adrenalin®), Meperidiini (Demerol®), norepinefriin (Levophed®), külm ravimid või lahtisteid (nagu fenüülpropanoolamiiniga, pseudoefedriin, või Sudafed®), depressiooni ravim (nt amitriptüliin, doxepin, fluoksetiin, nortriptyline, paroksetiin, Celexa®, Effexor®, Elavil®, Lexapro ™, Paxil® või Zoloft®) või ravim migreeni (nagu sumatriptaan, zolmitriptaan, Axert®, Imitrex® või Zomig®).

Linesoliidravi võib vähendada valgete vereliblede sisaldust veres ajutiselt suurendada võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõud võib arst paluda teil võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

See ravim võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate selle ravimi kasutamist. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kui teil on küsimusi või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Teil võib tekkida madal veresuhkru ajal teie või teie laps kasutate seda ravimit. Sa võid tunda nõrk, unine, segaduses, rahutu või väga näljane. Sul võib olla probleeme nägemine või on peavalu, mis ei lähe ära. Küsige oma arstilt, mida sa peaksid tegema, kui see juhtub. Mõned asjad, mis võib kaasa tuua madala veresuhkru füüsiline koormus on suurem kui tavaliselt või oodanud liiga kaua süüa.

See ravim võib põhjustada tõsist reaktsiooni nimetatakse laktatsidoosi (build-up happe sisaldus veres). Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel tunda väga väsinud, nõrk, või iiveldama, kui te oksendab või on hingamisraskus või kui te tunnete peapööritust või minestamist.

See ravim võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui võtta koos teatud ravimitega. Kontrollige koos oma arstiga, enne mis tahes muid ravimeid. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel tunda väga väsinud, nõrk, või iiveldama, kui te oksendate või teil on hingamisraskused või te tunnete peapööritust või minestamist.

Õige kasutamine Zyvoxid’i

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired ravi ajal selle ravimiga. Su silmad võib olla vaja kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Kui võtta koos teatud toite või jooke, linesoliidravi võib põhjustada vererõhu tõusu. Selle vältimiseks ei söö suures koguses toitu ja juua jooke, mis on suure türamiini sisu (nt vanuses juustud, õhu käes kuivatatud, kääritatud või suitsutatud kala, liha või linnuliha, hapukapsas, sojakaste, punane vein, või koputage õlut. Kui nimekirja need toidud ja joogid ei ole antud teile, pidage nõu oma arsti pakub.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui su on arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Zyvoxid’i

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Metitsilliinresistentsed Staphylococcus aureus vankomütsiin, ofloksatsiini, linesoliidravi daptomütsiinravi, Cubicini Vancocin

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Zyvoxid’i kõrvaltoimed

Zyvoxid’i (linesoliidravi)

Naha ja struktuur nakkus tsiprofloksatsiin, asitromütsiini, Augmentin, Zithromax, cefdinir

Kopsupõletik tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin